Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

2: Kielce Cup - wyniki /scores

2007-08-18, autor: PP drukuj stronę

Wyniki drugiego dnia turnieju Kielce Cup. Dziś w hali przy ul. Bocznej aż 4 mecze, kibiców czeka spora dawka dobrej piłki ręcznej.

18.08.2007 (sobota)
- godz. 10.00 I mecz VIBORG HK – MKS PIOTRKOWIANIN KIPER 40:30 (19:17)
VIBORG: Forsberg, Bjerre 5, Dreyer 4, Sagaard 3, Csaszar 5, Vinther 2, Mazur 2, Hansen 4, Jungman, Leegard, Karlsson 2, Aagard 4, Johanessen 9.
kary: 18 min.
PIOTRKOWIANIN: Matulski, Ligarzewski, Ner, Miszka 3, Bodasiński, Piętak 1, Petrikeev 4, Zinchuk 7, Płócienniczak 2, Różański 4, Wolski, Matyjasik 2, Białaszek, Afanasjev 6.
kary: 14 min

- godz. 11.30 II mecz WISŁA PŁOCK SA – CHCEHOVSKI MEDVIEDI 26:37 (11:20)
WISŁA: Marszałek, Witkowski, Wichary, Kwiatkowski 1, Jędrzejewski 2, Nat 1, Piórkowski 1, Szyczkow, Kuptel 1, Świerad 1, Zołoteńko 6, Suski 4, Twardo 1, Radojevic 5, Piorkowski A. 1, Krawczyk 2.
kary: 2min
MEDVEDI: Grams, Filipov 2, Evdomikov, Kovalev 2, Skopintsev 4, Chernovanov 2, Kamanin 4, Peswov 1, Chipurin 4, Ivanov 1, Samikov 2, Dibikov 5, Teropulo 10.
kary: 8 min

- godz. 16.00 DUNAFERR SE – MKS PIOTRKOWIANIN KIPER 30:20 (11:10)
Dunaferr: Stochl, Mikler, Szalafai 8, Kemeny, Zubai 6, Nagy 6, Grebenar 4, Tutić 3, Rosta, Sandor 3, Milinovic, Matus.
kary: 8 min.
Kiper: Ligarzewski, Ner, Matulski, Miszka 1, Bodasiński 1, Piętak 2, Furman 3, Petrikeev, Zinchuk 9, Płocienniczak, Różański 3, Wolski 1, Afanasjev. kary: 2 min.


- godz. 17.30 VIVE Kielce - Wisła Płock 35:30 (16:16)
VIVE
: Czopek, Kubiszewski, Pawlak, Grabarczyk 4, Chodara 1, Rosiak, Kubillas, Zaremba 1, Kuchczynski 3, Cacić 6, Jachlewski 7, Nikulenkau 2, Sadowski, Bartczak 3, Rosiński 5, Konitz 3.
kary: 12 minut (czerwona kartka z gradacji- Zaremba - 23 min.)
Wisła: Marszałek, Wichary, Niedzielski 3, Jędrzejewski 2, Krawczyk, Nat, Piórkowski D. 1, Szyczkow 4, Świerad 3, Zołoteńko 7, Suski 6, Radojevic 2, Piórkowski A. 2.
kary: 16 minut (czerwona kartka z gradacji- Zołoteńko 49 min.)

19.08.2007 (niedziela)
- godz. 9.30 Focus Park Kiper Piotrków Tryb. - Wisła Płock (o miejsca 5-6)
- godz. 11.00 Vive Kielce - Dunaferr SE (o miejsca 3-4)
- godz. 12.45 Viborg HK - Chehovskie Medviedi (finał)
- godz. 14.00 oficjalne zakończenie turnieju.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· 2: Kielce Cup - wyniki /scores 2007-08-18 11:46:35, autor: Anonymous
Wyniki drugiego dnia turnieju Kielce Cup. Dziś w hali przy ul. Bocznej aż 4 mecze, kibiców czeka spora dawka dobrej piłki ręcznej.<BR><BR><U> 18.08.2007 (sobota)...