Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Kibice VIVE obejrzą światowe gwiazdy

2009-03-11 drukuj stronę

W połowie sierpnia (14. - 16. 08.), w Kielcach rozegrany zostanie międzynarodowy turniej piłki ręcznej "Kielce Cup".

 

W połowie sierpnia (14. – 16. 08.), w Kielcach rozegrany zostanie międzynarodowy turniej piłki ręcznej „Kielce Cup”. Chociaż w każdej, z dotychczasowych edycji występowały ekipy biorące udział w Lidze Mistrzów (Chehovskie Medvedi, Viborg, Tatran Presov), to tegoroczna impreza będzie miała wyjątkową obsadę. Swój przyjazd do Kielc potwierdziły już trzy ekipy: aktualny wicemistrz Niemiec - HSV Hamburg, lider 2. Bundesligi - TuS N Lubeka oraz wicemistrz Węgier, Pick Szeged.

– Hamburg to jedna z najlepszych klubowych „siódemek” w Europie. W tej drużynie grają m.in. bracia Marcin i Krzysztof Lijewscy. Występują dwaj mistrzowie świata i olimpijscy – Francuzi, Guillaume i Bertrand Gille. Są reprezentanci Niemiec, z Johannesem Bitnerem i Pascalem Hensem na czele. W Lubece, mamy dwóch kolejnych reprezentantów Polski - Artura Siódmiaka i Michała Jureckiego. Od lipca szczypiornistą Lubeki będzie kielczanin Tomasz Tłuczyński. Stawkę rywali uzupełni Pick Szeged, którego połowa zawodników to reprezentanci Węgier – jednym tchem wylicza Bertus Servaas, prezes VIVE

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
Brak komentarzy