Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

KS VIVE Targi Kielce laureatem Świętokrzyskiej Victorii!

2010-02-17, autor: Daniel Wesołowski drukuj stronę

Wczoraj w Hotelu Kongresowym w Kielcach, odbyło się rozdanie nagród Świętokrzyskiej Victorii. VIVE Targi Kielce triumfowało w kategorii przedsiębiorstwo.

Nagrodę odebrał prezes VIVE Targi Kielce Bertus Servaas. "Ideą, która nam przyświecała przy powołaniu tej nagrody, była myśl, że warto pokazywać samorządy, instytucje, firmy i osoby, które są godnymi ambasadorami naszego regionu" - podkreślał marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas.
Serdecznie gratulujemy!!!foto:echodnia.eu

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· Szmal w Kielcach?? 2010-02-17 15:41:35, autor: BadAssDrummer
W niedzielę o godzinie 22 w na TVP Kielce w Telesport Magazyn Kielce, był wywiad ze Szmalem, w którym Sławek na pytanie redaktora "Czy Sławomir Szmal zagra w Vive Targi Kielce?", odpowiedział...
· kielce.gazeta.pl 2010-02-17 13:11:52, autor: gorgiusz
frag. wywiadu z Szmalem: "Z ławki mógł Pan za to przynajmniej trochę poobserwować kieleckich kibiców. - (śmiech ). Są chyba z innej planety! Dawno czegoś takiego nie przeżyłem. Był...