Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Spotkanie Wielkanocne

2010-04-02, autor: DW, zdjęcia Karolina Kukla drukuj stronę

Na Sali bankietowej Hali Legionów odbyło się w środę 31.III coroczne spotkanie wielkanocne Klubu VIVE Targi Kielce. Obecni byli Ksiądz Biskup Marian Florczyk, wiceprezydent Miasta Kielce Andrzej Sygut, marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas i oczywiście prezes VIVE Targi Kielce Bertus Servaas.

W tym roku na spotkanie przyszło bardzo dużo zaproszonych gości. Widać, że nasza rodzina się powiększa i umacnia – powiedział Bertus Servaas. Na początku głos zabrał Pan wiceprezydent Andrzej Sygut – Miło widzieć na takich spotkaniach zawodników z rodzinami, to bardzo ważne, że wszyscy stanowimy jedność. Pan marszałek Adam Jarubas, krótko życzył wszystkim zdrowych, pogodnych Świąt Wielkiej Nocy. Później głos zabrał prezes KS VIVE Targi Kielce – Jest mi niezmiernie miło, że spotykamy się w coraz większym gronie. Widzimy, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Na koniec proszę o jeszcze więcej cierpliwości – powiedział Servaas. Jak ostatni ale najważniejszy na tym spotkaniu głos zabrał Ksiądz Biskup Marian Florczyk. Pokrótce przypomniał historię Świąt Wielkanocnych oraz poprosił aby każdy w tym okresie w kręgu rodzinnym, pomyślał nad dotychczasowym postępowaniem. Czas Wielkiej Nocy jest dobrym okresem na zmiany w swoim życiu. Na koniec był zadowolony, że spotykamy się w tak dużym gronie, bo dawniej nie zawsze tak było. Po poświęceniu pokarmów, zgromadzeni goście mogli przystąpić do przygotowanego świątecznego poczęstunku.
Był czas na rozmowy, wymianę poglądów a dla niektórych takie spotkania są jedną z niewielu okazji, żeby móc spotkać się ze wszystkimi przyjaciółmi klubu VIVE Targi Kielce. Na spotkaniu obecni byli prawie wszyscy przedstawiciele Klubu 100, kibice, media oraz wszyscy, którym nasz klub nie jest obojętny.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· ehh 2010-04-06 14:06:24, autor: ToMi
kieca wszędzie się wkręci żeby mu dać $$$ ehh;/