Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Vive Targi Kielce z nagrodą Miasta Kielce.

2010-04-29, autor: DW, foto: www.um.kielce.pl drukuj stronę

Wczoraj w Kieleckim Centrum Kultury odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród Miasta Kielce za 2009 rok. Wśród wyróżnionych jest nasz klub.

Nagrody Miasta Kielce, przyznawane są od 1995 roku. Wyróżniani są Ci, którzy swoją postawą, pracą i działalnością przyczyniają się do promocji oraz rozwoju Kielc. Wśród nagrodzonych znaleźli się przedstawiciele różnych dziedzin: artyści, sportowcy, ludzie działający na rzecz krzewienia patriotyzmu oraz integracji różnych środowisk i kultur, osoby promujące Kielce w kraju i zagranicą, kreujące pozytywny wizerunek miasta, a także społecznicy.
- Jest nam niezmiernie miło, że jako KS Vive Targi Kielce przyczyniamy się do promocji Kielc, nie tylko w Polsce ale i zagranicą- mówi Radosław Wasiak, dyrektor klubu, który odbierał nagrodę z rąk prezydenta Kielc Wojciecha Lubawskiego.

Jest to kolejne wyróżnienie w regionie dla naszego klubu. Wcześniej zostaliśmy m.in. laureatem tytułu Ambasadora Regionu przyznawanego przez Marszałka Województwa oraz Victorii Świętokrzyskiej w kategorii przedsiębiorczość.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· kasa 2010-04-29 15:10:44, autor: grzesiekk
a nie gratulacje 2mln conajmniej dla druzyny europejskiej!!! a nie 6 na Korone, ktora nie gra za dobrze...
· Nagroda 2010-04-29 13:49:18, autor: Gienek
Przydałaby się przede wszystkim konkretna gratyfikacja finansowa na rzecz Iskierki.