Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Juniorzy wygrywają w Austrii!

2010-08-29 drukuj stronę

Juniorzy KS Vive Targi Kielce prowadzeni przez Aleksandra Litowskiego wygrali mocno obsadzony turniej Kärnten Trophy 2010 w Austrii!

Austriacki turniej rozgrywany był od środy w Klagenfurcie. Oprócz drużyn z tego kraju, do rywalizacji przystąpiły drużyny a Niemiec, Słowenii a także Mołdawii, Włoch i Bośni.
W siedmio-drużynowej grupie nasi juniorzy wygrali wszystkie mecze. Najbardziej zacięty był pojedynek z austriackim HCK59 wygrany jedynie 17:16. Inne spotkania kończyły się większą różnicą bramek na korzyść kielczan.
Ponieważ jednak wspomniany zespół HCK59 zajął drugie miejsce w grupie, ostatni pojedynek - o zwycięstwo w turnieju, juniorzy Vive Targi Kielce zagrali właśnie z Austriakami. Tu też byli lepsi, wygrywając tym razem 18:15 tym samym pieczętując zwycięstwo w Kärnten Trophy 2010.

Zespół Litowskiego przygotowuje się do rozgrywek 2 ligi oraz rozgrywek juniorskich - najpierw na szczeblu regionalnym, później centralnym.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· Brawo dla młodzieży. 2010-08-30 10:58:58, autor: rudi
Powoli praca z młodzieżą owocuje. Gropa Pawła tetelewskiego od kilku lat walczy dzielnie, teraz Sasza daje na,m powody do radości.