Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Gra przeciwko Vive Targi Kielce to przyjemność

2010-09-16, autor: www.echodnia.eu drukuj stronę

Mówi szczypiornista mieleckiej Stali, wychowanek Eltastu Radom Grzegorz Sobut.

W sobotę kibiców sportu w naszym regionie czeka nie lada gratka. W Mielcu szczypiorniści Stali zmierza się z najlepszym zespołem w naszym kraju Vive Targi Kielce. Jednym z najskuteczniejszych graczy mieleckiej drużyny jest Grzegorz Sobut, wychowanek AZS Politechnika Radomska, gra w Mielcu już od pięciu lat i czuje się tu świetnie.

Damian Szpak: * Obawiacie się Vive?
Grzegorz Sobut: * Pewnie, że się obawiamy, bo wiemy, z kim gramy. Rywal jest potężny, to zdecydowanie najlepszy zespół w naszym kraju, który moim zdaniem może w tym sezonie sporo zwojować w Lidze Mistrzów.

* Od obawy do strachu druga bliska.
- My się rywala obawiamy, a nie boimy, a to dwie różne rzeczy. Gra przeciwko takiej drużynie jak Vive Targi to przyjemność. Mamy szacunek do rywala, ale musimy wyjść na boisko bez respektu.

* I sprawić sensację na cały kraj pokonując faworyta. - Fajnie by było. Zawsze się wychodzi na mecz wygrać, nawet jak się gra przeciwko takim tuzom. Zagramy przed własnymi kibicami o jak najlepszy wynik. W Vive nie grają nadludzie, każdemu może przytrafić się słabszy dzień, błąd i tak dalej.

* Ile goli strzeli Grzegorz Sobut?
- Tyle ile mi kielczanie pozwolą.... (śmiech).

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
Brak komentarzy