4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Zwycięstwo na inauguracje !!!

2010-09-25, autor: poops drukuj stronę

Zespół Vive Targi II Kielce pokonał w inauguracyjnym meczu Górnika Sosnowiec 37:27 (18:12).

Dzisiaj o godzinie 16:30 na hali przy ulicy Krakowskiej podopieczni Aleksandra Litowskiego zainaugurowali sezon w II lidze piłki ręcznej mężczyzn. W pierwszym meczu rozgrywek kielczanom przyszło się zmierzyć z zespołem Górnika Sosnowiec.

Początkowo mecz był bardzo wyrównany. Wynik oscylował około remisu, aż do 14 minuty meczu kiedy Tomasz Postawa, zawodnik Górnika, dostał czerwoną kartke za bardzo groźny faul na kieleckim lewoskrzydłowym podczas kontrataku. Po tym zdarzeniu rezerwy Mistrza Polski zaliczyły serie pięciu trafień, nie tracąc żadnej bramki. Wyszli na prowadzenie 11:5. Sześć bramek przewagi utrzymali do przerwy. Po pierwszej połowie Vive wygrywało 18:12. Drugą część meczu żółto-biało-niebiescy rozpoczeli od bardzo mocnego "uderzenia". Znowu zaliczyli serie pięciu bramek bez straty gola. Dziesięciobramkowe prowadzenie kielczanie utrzymali do samego końca meczu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 37:27 na korzyść gospodarzy.

Na specjalne wyróżnienie w dzisiejszym meczu zasługuje trzech kieleckich zawodników. Rozgrywający Kamil Cieniek i Bartosz Wróblewski, zdobywcy kolejno 8 i 7 bramek, oraz lewoskrzydłowy Piotr Papaj, który zaliczył dzisiaj 10 trafień.

Następny mecz rezerwy Vive zagrają już za tydzień, w sobote 2 października o godzinie 14:00 na hali przy ulicy Krakowskiej. Podopieczni Aleksandra Litowskiego podejmą wtedy Juvenie Rzeszów. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

VTK II: Szczecina, Buchcic, Kozak - Papaj 10, Cieniek 8, Wróblewski 7, Barczewski 4, Lisowski 3, Hady 2, Pękalski 2, Bąk 1, Rutecki, Bar, Przybylski.

Najwięcej dla Górnika: Dyczkowski 12, Cieslak 8.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· mecz 2010-09-25 20:30:20, autor: Iskroman
Na przyszłość - piszcie o której godzinie mecz się zaczyna. Chyba tyle mógłby zrobić profesjonalny klub.