5. Tomczak 60

Zwycięski początek juniorów !!!

2010-10-03, autor: poops drukuj stronę

Juniorzy Vive Targi Kielce pokonali u siebie KSSPR I Końskie 30:21 (17:7).

Na inauguracje rozgrywek juniorskich w województwie świętokrzyskim zespół Vive Targi Kielce podejmował KSSPR I Końskie. Mecz od samego początku układał się po myśli kielczan. W 5 minucie prowadzili już 4:0. Przez całą pierwszą część meczu żółto-biało-niebiescy konsekwentnie powiększali przewagę bramkową. Po zakończeniu pierwszej odsłony meczu wygrywali 17:7. W drugiej połowie było nieco gorzej. Kielczanie popełniali bardzo dużo błędów. Mimo tego nie pozwolili zespołowi z końskich znacząco zmniejszyć straty. Podopieczni Aleksandra Litowskiego wygrali całe spotkanie 30:21.

W drugiej kolejce nasi juniorzy zmierzą się na wyjeździe z KSSPR-em II Końskie. Trzymamy kciuki za nasz zespół !!!

VTK: Buchcic, Kozak, Barański - Barczewski 6, Papaj 5, Wróblewski 5, Pióro 4, Hady 3, Lisowski 3, Zdrojkowski 2, Rutecki 1, Pękalski 1, Fronczyk, Bąk.

Najwięcej dla KSSPR: Gryszpiński 5, Kowalski 5.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.