Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Porażka Lwów, na Słowenii klasyk w środę

2010-11-15, autor: SK drukuj stronę

Podobnie jak w polskiej lidze, w słoweńskiej ekstraklasie w środę zostanie rozegrany klasyk ligi. W meczu najlepszych drużyn spotkają się Celje Pivovarna Lasko i Gorenje Velenje. W ostatni weekend porażki doznał inny rywal VTK, w grupie A Velux EHF Champions League, Rhein- Neckar Loewen.

Rywale Mistrza Polski z Velux EHF Champions League występujący w Bundeslidze, zagrali ze zmiennym szczęściem. Mistrz Niemiec, THW Kiel pokonał wysoko na własnym parkiecie zespół Wetzlar 38:29. Najwięcej bramek dla popularnych „Zebr” zdobyli: Jicha 11, Reichmann , Lundstrom i Fernandez po 5 bramek. Porażki doznały natomiast „Reńskie Lwy”. Zespół Gudmundura Gudmundssona uległ Flensburgowi- Handewitt. Na ławce trenerskiej zespołu Flensburga zadebiutował Ljubomir Vranjes. Wynik spotkania to 32:31. Najwięcej bramek dla zespołu Rhein- Neckar Loewen zdobył Uwe Gensheimer 10 i Karol Bielecki 7. Sławomir Szmal strzegł bramki „Lwów” od początku spotkania do 35 minuty i od 50 minuty do końca spotkania. Na czele tabeli THW Kiel z 20 punktami, czwarte miejsce z 19 punktami zajmuje Rhein-Neckar.

Na Słowenii, kibice najlepszych zespołów czekają na klasyk ligi podobnie jak w Polsce. 13 listopada rozegrano mecz pomiędzy Celje Pivovarna Lasko z RD Slovan, mistrzowie Słowenii wygrali z 36:27. Najwięcej trafień dla Celje uzyskali: Toskić 7, Zrnić 7 i Marguc 5.

W Lidze Asobal, FC Barcelona Borges pokonała na wyjeździe Alcobenas 23:36. W meczu 10 kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. Najwięcej bramek dla „Dumy Katalonii” zdobyli Rutenka 11, Rocas i Nagy po 5 bramek. FC Barcelona Borges przewodzi tabeli Ligi Asobal wraz z Renovalią Ciudad Real, oba zespoły zgromadziły dotąd 20 punktów

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
Brak komentarzy