Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Dziesiątka naszych z szansami na wyjazd

2010-12-22, autor: SK drukuj stronę

Dziesięciu zawodników zespołu Mistrza Polski, Vive Targów Kielce znalazło się w szerokiej kadrze 28 reprezentantów, którzy zachowują szansę na wyjazd do Szwecji, na odbywające się tam w dniach 12-30 stycznia 2011 roku Mistrzostwa Świata .

Początek nowego roku 2011 będzie pracowity dla 28 zawodników z ligi polskiej oraz z lig zagranicznych. Trener Bogdan Wenta ogłosił listę zawodników przewidywanych do przygotowań do czempionatu globu. W szerokiej kadrze znalazło się aż 10 zawodników z Kielc. Szansę na wyjazd do Szwecji nadal mają: Mariusz Jurasik, Rafał Gliński, Mateusz Jachlewski, Patryk Kuchczyński, Michał Jurecki, Piotr Grabarczyk, Daniel Żółtak, Tomasz Rosiński, Paweł Podsiadło i Mateusz Zaremba.

Pierwsze styczniowe przygotowania do Mistrzostw Świata kadra rozpocznie już w dniach 2-6 stycznia konsultacją szkoleniową w Cetniewie. W tym samym dniu, w którym skończy się zgrupowanie w Cetniewie, rozpocznie się Międzynarodowy Turniej w Gdyni. W tym turnieju zagrają: Słowacja (nasz grupowy rywal na MŚ), Czechy i Węgry. Tuż przed MŚ reprezentacja spotka się na jeszcze jednej konsultacji w dniach od 9 do 12 stycznia w Warszawie.

Pełna lista 28 nazwisk TUTAJ

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· Mateusz Zaremba 2010-12-27 13:42:42, autor: alan st-ce
Senior podał dobry skład, zapomniał jednak o Mateuszu Zarembie!
· kadra 2010-12-22 10:29:11, autor: senior
Według mnie kadra na 90% tak będzie wyglądała: Szmal Sławomir - Rhein-Neckar Löwen Wyszomirski Piotr - KS Azoty Puławy Lijewski Marcin - HSV Hamburg Lijewski Krzysztof - HSV...