Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Prowadzimy w plebiscycie

2011-01-12, autor: SK drukuj stronę

Zespół Mistrza Polski deklasuje rywali także w Plebiscycie Sportowym 2010 Gazety Wyborczej. W kategoriach zawodnik, trener i drużyna roku prowadzi Rastko Stojković, Bogdan Wenta i Vive Targi Kielce.

Plebiscyt będzie trwał do środy 26 stycznia do północy. Do tego czasu można wysyłać głosy na zawodników, trenerów i kluby. W tym momencie na pierwszym miejscu w kategorii najlepszy sportowiec prowadzi, przebywający na MŚ w Szwecji Rastko Stojković z 23,3%. W kategorii trener jak na razie bezkonkurencyjny jest Bogdan Wenta, który zgromadził dotąd 55,3% głosów, za nim plasuje się trener Fartu Kielce, Dariusz Daszkiewicz. Drużyna Mistrzów Polski w piłce ręcznej zdecydowanie prowadzi za to w klasyfikacji najlepszego zespołu, gdzie drużyna zgromadziła 56,5% wszystkich głosów. Na wysokim piątym miejsce plasuje się jak dotąd skrzydłowy VTK, Mateusz Jachlewski. Organizatorzy plebiscytu uchylili rąbka tajemnicy i zdradzili, że w dziesiątce najpopularniejszych sportowców jest jeszcze dwóch zawodników „żółto-biało-niebieskich”. A więc łącznie w dziesiątce znajduje się czterech przedstawicieli zespołu Mistrza Polski.

Głosy w plebiscycie GW można oddawać za pomocą smsów oraz poprzez Internet.

Głosowanie poprzez Internet tutaj (aby zagłosować, trzeba założyć konto w portalu gazeta.pl)

Głosowanie sms na Sportowca Roku tutaj

Głosowanie sms na Trenera Roku tutaj

Głosowanie sms na Najlepszą Drużynę tutaj

Głosowanie odbywa się do środy 26 stycznia, do północy.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
Brak komentarzy