Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Zapis konferencji prasowej po meczu VTK-MMTS Kwidzyn

2011-02-06, autor: DW, SK drukuj stronę

Słowa trenerów i zawodników po spotkaniu 16. kolejki PGNiG Superligi oraz oficjalna prezentacja Urosa Zormana jako zawodnika VTK.

Zbigniew Markuszewski, trener MMTS Kwidzyn: Chcieliśmy pokazać się z jak najlepszej strony i pokazać nasz charakter. Naszym celem było podjęcie walki w Kielcach. Dwie kontuzje w trakcie meczu sprawiły, że nie mogliśmy nawiązać równej walki z VTK. Zdrowotnie i fizycznie nie sprostaliśmy w tym spotkaniu. Szkoda mecz, ponieważ chcieliśmy dużo lepiej się zaprezentować.

Michał Waszkiewicz, zawodnik MMTSu: Na spotkanie wyszliśmy za bardzo wystraszeni. Im więcej trwał sam mecz, tym bardziej pewnie się czuliśmy. Straciliśmy w trakcie meczu dwóch rozgrywających, to sspowodowało, że kielczanie nam odjechali.

Bogdan Wenta: Wszystko zostało już powiedziane. Na pewno te dwa urazy w drużynie gości uniemożliwiły nawiązanie równorzędnej walki. Myślę, że Uros mimo tego, że dopiero zaczął być wprowadzany w zespół, to pokazał próbkę swoich umiejętności. Zagrał świetnie pod zespół. Dobrze wyglądał w naszym wykonaniu kontratak. Życzę trenerowi Markuszewskiemu powodzenia w kolejnych spotkaniach. Dziękuje chłopakom za mecz.

Uros Zorman: Dziękuje wspaniałej publiczności za świetne przyjęcie mnie oraz trenerowi za możliwość grania. Dziękuje również kolegom z zespołu, dopiero się wprowadzam a oni bardzo mi pomagają. Pomimo, że nie znam polskiej ligi, to uważam, ze w każdym meczu trzeba grać do końca na 100% możliwości.

Na pomeczowej konferencji prasowej oficjalne zaprezentowano nowego zawodnika. Obecny na konferencji wiceprezes Marian Urban, przedstawił powody nieobecności prezesa Bertusa Servaasa:- Prezes Servaas przebywa obecnie na urlopie, ale dziś spełnia się jedno z jego marzeń, sprowadzenie Uros Zormana do Kielc - informował wiceprezes Urban. - Podpisaliśmy z Urosem dwa kontrakty. Pierwszy od lutego do lipca, a drugi na 3 lata od lipca tego roku. Razem daje to 3,5 roku- dodał wiceprezes. Tym samym Uros Zorman jest już oficjalnie zawodnikiem Mistrza Polski!

Zobacz zdjęcia

KS Vive Targi Kielce - MMTS Kwidzyn

Data: 2011-02-07

Autor zdjęć: Patryk Ptak

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· wideo z konferencji 2011-02-06 22:18:06, autor: Piotr32
http://www.sport.pl/vive-targi-kielce/10,109780,9063159,Uros_Zorman_debiutuje_w_Vive_Targi_Kielce.html