Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Pomeczowa konferencja prasowa

2011-03-19, autor: SK, foto: Patryk Ptak drukuj stronę

Zapis pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu półfinałowym Pucharu Polski z Warmią Anders Group Społem Olsztyn

Zbigniew Tłuczyński: Gratulacje dla Vive. Mecz był fajny i zacięty. W drugiej połowie mogło się to różnie skończyć. Szkoda, ale to jest sport. Trzeba respektować i szanować zwycięzcę. Doświadczenie było widoczne, Cleverly zamurował bramkę w pewnym momencie. Te jego interwencje podcinały nam skrzydła. Dobrze, że powalczyliśmy z Mistrzem Polski.

Bogdan Wenta: Cieszę się ze zwycięstwa, zagraliśmy za słabo w obronie. Nie możemy grać na 50 % z zespołem z czołówki ligi. Jutro jest już jednak inny mecz i od teraz się do niego przygotowujemy.

Mariusz Jurasik: To nie pierwsze moje Final Four. W Niemczech czasem drużyna z trzeciej ligi walczyła z Kielem. Ostatnio w piłce nożnej drugoligowe Podbeskidzie wyeliminowało Wisłę Kraków. Puchary rządzą się swoimi prawami. Dziś z naszej strony nie było rewelacji. Doświadczenie wyszło i potrafiliśmy przechylić szalę na swoją stronę w decydujących momentach meczu.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
Brak komentarzy