Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Pomeczowa konferencja prasowa

2011-03-21, autor: SK drukuj stronę

Zapis pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu finału Pucharu Polski. Gośćmi konferencji byli trenerzy Lars Walther i Bogdan Wenta.

Bogdan Wenta: Gratuluję chłopakom, zagrali dziś bardzo dobre zawody. Dziękuje kibicom za świetne wsparcie. Mam nadzieję, że Michał Zołoteńko szybko wyzdrowieje. Widzimy, jak niewiele w sporcie potrzeba by doszło do tragedii. Życzę mu zdrowia. Formuła Final Four to dobre wyjście. Była fajna oprawa, pełna hala, także jest to prawidłowy kierunek.

Lars Walther: Gratuluję zespołowi Vive Targów. Dziś byli lepsi w każdym elemencie. Mieliśmy problem z ich szybką grą. Bardzo długo przygotowywaliśmy się do tego spotkania. Musimy sobie mocno porozmawiać z zespołem, bo ta droga, którą idziemy nie prowadzi nas w dobrym kierunku. Jeśli będzie tak dalej, to wylądujemy nad przepaścią.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
Brak komentarzy