4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Lider zbyt mocny

2011-04-07, autor: poops drukuj stronę

Rezerwy Vive Targi Kielce uległy na wyjeździe Viretowi CMC Zawiercie 33:22 (16:12).

Kielczanie pojechali na ten mecz w bardzo okrojonym składzie. Drużyne nękają urazy i innego rodzaju kłopoty zdrowotne. Dlatego też do zawiercia pojechało 11 zaodników w tym trzech bramkarzy. Przed tym pojedynkiem zdecydowanym faworytem byli gospodarze, którzy w tym sezonie jeszcze nie stracili punktów.

Mecz rozpoczął się bardzo zacięcie. Nasz zespół grał dobrze w obronie i konsekwentnie w ataku, przez co nie pozwolili gospodarzom odskoczyć. Wyrównana walka toczyła się do 24 minuty w której było 10:10. Potem nasi szczypiorniści popełnili kilka błędów w obronie co skutecznie wykorzystywała ekipa z zawiercia. Pierwsz połowa skończyła się wynikiem 16:12 dla Viretu. Druga część meczu to już zdecydowana dominacja gospodarzy. Kielczanie grający bez zmian odczuwali skutki zmęczenia, co pozwoliło powiększać przewagę Viretowi. Między 38 a 49 minutą zespół z zawiercia rzucił 8 bramek z rzędu i prowadził już 26:14. Kielczanie starali się zniwelowlać straty lecz gospodarze nie mieli zamiaru im na to pozwolić. W 55 minucie nasz środkowo rozgrywający Kamil Cieniek doznał kontuzji kolana i musiał opuścić boisko. Do końca spotkania "Żółto-biało-niebiescy" dali radę odrobić tylko jedną bramkę. Spotkanie zakończło się wynikiem 33:22 na korzyść Viretu.

Swoje następne spotkanie podopieczni Aleksandra Litowskiego rozegrają w sobotę 9 kwietnia w Tarnowie. Trzymamy kciuki za nasz zespół !!!

KS Viret CMC Zawiercie vs KS VIVE TARGI KIELCE  33:22 (16:12)

VTK Szczecina, Buchcic, Kozak - Barczewski 6, Wróblewski 5, Papaj 5, Pióro 3, Cieniek 1, Zdrojkowski 1, Pękalski 1, Fronczyk.

Najwięcej dla Viretu: Zagała 6, Bieś 6.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.