4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Tarnów zdobyty !!!

2011-04-11, autor: poops drukuj stronę

Zespół Vive Targi II Kielce pokonał w wyjazdowym spotkaniu zespół Control Process STKSPR Tarnów 30:34 (12:16).

Mecz początkowo układał się po myśli gospodarzy, którzy pierwsi wyszli na prowadzenie i utrzymywali je do 12 minuty meczu. Potem inicjatywe przejęli kielczanie. W bramce VTK bardzo dobrze spiswał się Krzsztof Szczecina, który kolejnymi paradami zatrzymywał ataki zespołu z Tarnowa. Powalało to na wyprowadzenie kontrataków, które skutecznie wykorzystywali kieleccy skrzydłowi. W 24 minucie "Żółto-biało-niebiescy" wygrywali już 8:15. Lecz gospodarze w końcówce odrobili trzy bramki. Pierwsza połowa skończyła się rezultatem 12:16 dla VTK II. Drugą część meczu rozpoczęła walka "gol za gol". Trwało to przez 10 minut, po których gospodarze zaczęli dyktować warunki i odrabiać straty. W 49 minucie strata wynosiła tylko dwa trafienia. Na szczęście nasi szczypiorniści nie pozwolili na większe zniwelowanie strat i odskoczyli znowu na cztery bramki. Ta różnica utrzymała się już do samego końca spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 30:34 dla rezerw Mistrza Polski.

Podopieczni Aleksandra Litowskiego następny mecz rozegrają już w najbliższą środę. Zmierzą się w derbach Kielc z Politechniką Świętokrzyską. Mecz rozegrany zostanie na hali politechniki, koło parkingu przy galerii echo, o godzinie 19. Serdecznie zapraszamy na ten pojedynek i trzymamy kciuki za nasz zespół !!!

Control Process STKSPR Tarnów vs KS VIVE TARGI KIELCE  30:34 (12:16)

VTK: Szczecina, Buchcic, Barański, Kozak - Papaj 16, Barczewski 4, Pękalski 3, Wróblewski 3, Pióro 3, Hady 3, Fronczyk 2, Przybylski.

Najwięcej dla CP: Szatko 8.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· channels 2011-04-12 23:17:53, autor: vwxy832
channels, then [url=http://www.purereplicabags.com/cheap-LV-handbags/]buy LV handbags[/url] care to the architect box on [url=http://www.uorpg.com]wow gold[/url] the wares metallic in the important...