4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Gramy dalej !!!

2011-04-16, autor: Stefan drukuj stronę

Vive Targi Kielce wygrało swój dzisiejszy mecz z SPR BRW Stal Mielec 37:32(18:13)

Dzięki tej wygranej kielczanie zachowali szanse na awans do turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski. Do 18 minuty żadna z drużyn nie mogła osiągnąć znaczącej przewagi i kielczanie prowadzili tylko 9:8. Dopiero wtedy VTK po coraz lepszej grze w defensywie i skutecznie wykańczanych akcjach w ataku, podopieczni trenera Pawła Tetelewskiego rzucili 7 bramek z rzędu wygrywając już w 25 minucie 16:9. Po 30 minutach gry było 18:13 dla szczypiornistów z Kielc. Po przerwie kielczanie dorzucili jeszcze 3 bramki z rzędu i i spokojnie doprowadzili wygraną do końcowego gwizdka. Dobrze w naszym zespole zaprezentował się prawoskrzydłowy Damian Pięta.

VTK: Bysiak, Gruszczyński -  Fugiel 11, Pięta 7, Rączka 6, Stefaniec 4, Chełmiński 4, Zimoch 3, Piotrowski 1, Chęcina 1, Pluciński, Opoka, Zielonko, Chodur, Nowaczewski, Szpilski

W dniu jutrzejszym Vive zagra z Iskrą Bydgoszcz o awans do dalszej części rozgrywek.