4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Zwicięstwo i awans !!!

2011-04-17, autor: poops / stefan drukuj stronę

Juniorzy młodsi Vive Targi Kielce pokonali w ostatnim meczu Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski Iskrę Bydgoszcz aż 48:26 (27:13).

W trzecim dniu turnieju ćwierćfinałowego podopiecznym Pawła Tetelewskiego przyszło się zmierzyć z Iskrą Bydgoszcz. Aby zapewnić sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek musieli wygrać ten mecz.

Spotkanie od samego początku układało się po myśli kielczan. W 6 minucie wygrywali 4:2, między 6 a 12 minutą zespół VTK rzucił siedem bramek nie tracąc żadnej. Do przerwy nasz zespół zdołał powiększyć przewagę do 13 trafień. Pierwsz połowa zakończyła się wynikiem 27:13. Po zmianie stron "Żółto-biało-niebiescy" nie zwalniali tempa. Dzięki bardzo dobrej obronie i konsekwentnej grze w ataku do samego końca spotkania zwiększali dystans bramkowy, który ostatecznie osiągnął 22 bramki. Po ostatnim gwizdku sędziego na tablicy widniał wynik 48:26 dla VTK.

Ta wygrana zapewniła naszym szczypiornistą awans do Półfinałów Mistrzostw Polski z drugiego miejsca w grupie. Pierwsze miejsce zajęła ekipa BRW Stal Mielec, która w ostatnim meczu pokonała gospodarza turnieju zespół NMC Powen Zabrze 37:26. Podopieczni Pawła Tetelewskiego turniej półfinałowy rozegrają między 6 a 8 maja w Chełmku. Zmierzą się tam z miejscową Siódekmką Chełmek, MKS-em Piotrkowianin Piotrków Trybunalski i UKS-em Conrad Gdańsk.

KS VIVE TARGI KIELCE vs KS Iskra Bydgoszcz  48:26 (27:13)

VTK: Bysiak, Gruszczyński - Stefaniec 9, Pluciński 9, Pięta 6, Rączka 6, Chełmiński 5, Zimoch 3, Chęcina 2, Fugiel 2, Opoka 2, Nowaczewski 1, Chodur 1, Zielonko 1, Szpilski 1, Piotrowski.

Najwięcej dla Iskry: Babieracki 14.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· little known 2011-04-24 23:48:15, autor: uvwx397
little known [url=http://www.upowerleveling.com]wow power leveling[/url] Qinmou. As a really childlike [url=http://www.ugamegold.com]cheap wow gold[/url] man at his select seem...
· Iskra !!! 2011-04-17 20:39:17, autor: [Bot]