Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Nożna przed świętami (galeria)

2011-04-21, autor: SK, foto: Patryk Ptak drukuj stronę

Na ostatnim przed Świętami Wielkanocnymi treningu zawodnicy Mistrzów Polski rozegrali mecz piłki nożnej na bocznym boisku przy ulicy Ściegiennego. W czasie spotkania nie brakowało sportowych emocji i analogii do wczorajszego pojedynku Real Madryt - FC Barcelona.

Szczypiorniści przed rozjechaniem się do domów na zasłużony świąteczny odpoczynek rozegrali nietypowe spotkanie. Tym razem nie rzucali piłką, a ją kopali. Miejsce kopanej potyczki było boisko treningowe przy stadionie Korony Kielce na ulicy Ściegiennego. Zawodnicy sprawnie podzielili się na dwa zespoły, które grały w klubowych barwach, czyli na: żółtych i niebieskich. W składach obu drużyn nie brakowało obok zawodników, członków sztabu szkoleniowego. W meczu brali udział Bogdan Wenta, Tomasz Strząbała oraz masażyści Tomasz Mgłosiek i Robert Dziwoń. Podczas samej rywalizacji na sztucznej płycie dochodziło do ostrych starć, nikt nie odstawiał nogi. Bramki obu zespołów strzegli kołowi. U „żółtych” był to Daniel Żółtak, a u niebieskich Rastko Stojković. Po każdej akcji nie brakowało analogii do wczorajszego spotkania Real Madryt-FC Barcelona, m.in. porównywania zagrań do zawodnika Barcelony- Lionela Messiego. Po zwycięstwie bramkarz niebieskich Rastko Stojković, krzyczał: brawo Real! Brawo Mourinho! Mecz był ostatnim treningiem przed świąteczną przerwą urlopową.

Zespół treningi wznawia jednak już w świąteczny poniedziałek, a w piątek rozegra pierwszy mecz półfinału play-off.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· zdjęcia 2011-04-22 14:43:19, autor: pysta1995
Zdjęcia są po prostu boskie a niektóre miny pana Michała Jureckiego po prostu rozbrajają :D:D
· nożna 2011-04-22 11:11:58, autor: LGVKS
hahaha , świetne foty ! :D widać prawdziwą drużynę :) Józek jaki spocony :P
· LM cd. 2011-04-21 21:01:15, autor: slonio11
Wynik końcowy Flensburg-H : Ciudad Real 24:38
· LM 2011-04-21 20:33:22, autor: Piotr32
37 minuta i Flensburg przegrywa u siebie z Ciudad już 13:24. Gdyby nasi tak przegrywali to zaraz byłaby debata na forum, że pół składu do wywalenia itd. Liga Mistrzów uczy pokory i tam...