Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Koniec 2 ligi, król strzelców z Kielc

2011-05-01, autor: poops drukuj stronę

Zwycięstwem nad Wisłą Sandomierz rozgrywki drugiej ligi zakończył drugi zespół Vive Targi Kielce.

Młodzi kielczanie, prowadzeni przez trenera Aleksandra Litowskiego podejmowali dziś w Hali Legionów Wisłę Sandomierz, która grać będzie baraże o awans do 1 ligi piłki ręcznej.
Po dobrym meczu zespół Vive II pokonał rywali 35:29 (19:13) i tym samym zakończył tegoroczny sezon inkasując dwa punkty. Ostatecznie w rozgrywkach ligowych kielczanie zajęli trzecie miejsce.
W zdecydowanej większości zespół grający w drugiej lidze złożony jest z juniorów, którzy w tym roku wywalczyli wicemistrzostwo Polski. Dodatkowym akcentem kieleckim w drugiej lidze jest pozycja lidera strzelców, którą ostatecznie wywalczył zawodnik Vive II, grający na lewym skrzydle Piotr Papaj. W sezonie trafił do siatki rywali 171 razy, co daje średnią 8,5 bramki na mecz.

 

 

KS VIVE TARGI II KIELCE vs SPR Wisła Sandomierz  35:29 (19:13)

 

VTK II: Szczecina, Buchcic, Kozak - Wróblewski 9, Barczewski 9, Cieniek 6, Pękalski 4, Papaj 4 (1), Hady 2, Pióro 1, Fronczyk, Przybylski, Zdrojkowski.

 

Najwięcej dla Wisły: Dusak 9.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· król strzelców 2011-05-02 21:34:27, autor: jam1
słyszałem o propozycjach z gdańska i ciechanowa dla króla strzelców, troche szkoda bo to wychowanek...