Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Pokazowo w Ostrowcu Św.

2011-05-06, autor: SK drukuj stronę

Już 13 maja na parkiecie w Ostrowcu Św. ponownie zmierzą się zespoły Vive Targów Kielce i Stali Mielec. Oba zespoły rozegrają w nowej hali mecz pokazowy.

Mistrzowie Polski i beniaminek z Mielca spotykają się w tym sezonie bardzo często. Oba zespoły rozegrały ze sobą mecze kontrolne przed rozgrywkami sezonu 2010/11. W trakcie sezonu zagrały już ze sobą czterokrotnie, a nadal nie wiadomo ile razy jeszcze zagrają. Minimalnie jeszcze raz, a maksymalnie jeszcze trzy razy. Zawsze w meczach pomiędzy obiema drużynami padało ponad 40 bramek po stronie „żółto-biało-niebieskich”. To zwiastuje, że kibiców w nowej Hali Sportowo-Widowiskowej czekają nie lada emocje związane z piłką ręczną.

Bilety na spotkanie można nabywać od 6 maja w Hali Sportowo-Widowiskowej w Ostrowcu Św. przy ulicy Świętokrzyskiej 11 oraz w Pływalnie Rawszczyzna przy ulicy Mickiewicza 32. Bilety na to spotkanie dostępne są w cenie 7 złotych.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
Brak komentarzy