4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Pierwszy krok wykonany

2011-05-06, autor: poops / stefan drukuj stronę

Zespół juniorów młodszych Vive Targi Kielce pokonał UKS Conrada Gdańsk 25:29 (15:13) w pierwszym meczu Półfinałów Mistrzostw Polski.

Mecz początkowo był bardzo zacięty, zespoły toczyły walke "gol za gol". Choć to kielczanie dyktowali warunki, nie byli wstanie wyjść na większe niż 2 bramkowe prowadzenie. W szeregach naszych szczypiornistów szczególnie raziła nieskuteczność, nie wykorzystali trzech rzutów karnych w pierwszej połowie. Mimo tego w 25 minucie prowadzili 11:12. Chwile później to zespół z nad morza zdobył cztery bramki z rzędu i wygrał pierwszą część meczu 15:13. Druga połowa to popis gry "Żółto-biało-niebieskich". Zagrali świetnie w obronie i wykorzystywali bezlitośnie wszystkie nadarzające się sytuacje do zdobycia bramki. W bramce znakomicie spisywał się Rafał Gruszczyński, który w drugiej połowie obronił 3 rzuty karne. Pierwsze 15 minut nasi szczypiorniści wygrali 10:0. Na tablicy pojawił się wynik 15:23. Kielczanie do końca meczu kontrolowali wynik. Zespół z Trójmiasta zdołał zmniejszyć straty do 4 bramek ale i tak przegrał ten mecz. Po ostatnim gwizdku arbitrów na tablicy widniał wynik 25:29 dla VTK.

W drugim meczu turnieju półfinałowego gospodarze UKS Siódemka Chełmek pokonała MKS Piotrkowianina Piotrków Trybunalski 32:27 (13:13). To właśnie zwycięscy tego meczu będą kolejnym przeciwnikiem podopiecznych Pawła Tetelewskiego. Zwycięsca tego meczu zapewni sobie awans do turnieju finałowego. Trzymamy kciuki za nasz zespół !!!

UKS Conrad Gdańsk vs KS VIVE TARGI KIELCE  25:29 (15:13)

VTK: Bysiak, Gruszczyński - Zimoch 7, Fugiel 6, Malinowski 6, Stefaniec 5, Chełmiński 2, Pięta 2, Rączka, Pluciński, Szpilski, Chodur, Piotrowski, Romański.

Tabela po pierwszym dniu:

1. UKS Siódemka Chełmek, 32-27, 2 pkt
2. KS Vive Targi Kielce, 29-25, 2 pkt
3. UKS Conrad Gdańsk, 25-29, 0 pkt
4. MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb., 27-32, 0 pkt

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· . 2011-05-08 21:35:00, autor: SDEq
No proszę, proszę 3 karne...
· Dzisiaj też wygrana !! 2011-05-07 18:52:57, autor: rudi
Właśnie dostałem telefon od kumpla ! Pokonaliśmy Chełmek i awans z 1 miejsca !! Warto zauważyć powrót młodego Malinowksiego !! Jako młodzik zapowiadał się na super grajka, dzisiaj po...