Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Kontrolnie z Mielcem - relacja live

2011-05-12, autor: DW drukuj stronę

Już jutro w Ostrowcu Świętokrzyskim zespół Vive Targi Kielce zagra sparing z zespołem SPR Stal Mielec. Spotkanie zostanie rozegrane w nowej Hali Widowiskowo-Sportowej, początek o godz. 18.00.

Jeszcze mamy w pamięci ostatnie półfinałowe pojedynki ze Stalą Mielec a w piątek rozegramy z nimi kolejne spotkanie. „Ważne jest podtrzymanie rytmu meczowego, to bardzo istotne w tej fazie sezonu” – mówi Bogdan Wenta, przed spotkaniem w Ostrowcu. Trener Skutnik też jest zadowolony z rozegrania tego spotkania, zawsze podkreśla, że gra z Vive Targi Kielce jest najlepszą nauką dla jego zespołu.
Początek spotkania o godz. 18.00.Hala mieści się w Ostrowcu Świętokrzyski przy ul. Świętokrzyskiej 11. Zachęcamy kibiców z Kielc do odwiedzenia tego dnia Ostrowca., To ostatnia szansa przed finałami play-off zobaczyć „żółto-biało-niebieskich” w akcji. Organizatorzy spotkania przygotowali liczne atrakcje oraz konkursy dla kibiców zgromadzonych w hali.
Wejściówki na to spotkanie można nabywać od 6 maja w Hali Sportowo-Widowiskowej w Ostrowcu Św. przy ulicy Świętokrzyskiej 11 oraz w Pływalni Rawszczyzna przy ulicy Mickiewicza 32. Bilety na to spotkanie kosztują 7 złotych.


Relacja LIVE

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· liganieliga 2011-05-13 17:53:14, autor: esbe34
ty sobie prognozuj swoich kopaczy trzecioligowych pod warunkiem, że tusek stadionu ci nie zamknie
· Re: Kontrolnie z Mielcem 2011-05-13 16:13:20, autor: płocczanin
2:3 taki wynik prognozuję w play-off dokładnie taki sam jak środowy mecz Korony z Lechią
· liganieliga 2011-05-13 09:04:41, autor: esbe34
Daszkiewicz poleciał, Sasal poleciał. Parafrazując brytyjski hymn napiszę Boże chroń Wentę