4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Pierwsza wygrana!!

2011-05-23, autor: Stefan drukuj stronę

W pierwszym meczu turnieju finałowego Mistrzostw Polski juniorzy Vive Targi Kielce pokonali Sambor Tczew 43:24(23:11).

Po wygranym turnieju półfinałowym KS Vive Targi Kielce trafiło do grupy finałowej z UKS Viktorią Tomaszów, Samborem Tczew oraz SKF Wisłą Płock. W drugiej grupie rywalizują KSSPR Końskie, UKS Siódemka Chełmek, MOS Wrocław oraz Zagłębie Lubin. Finały rozgrywane są w płockim "blaszaku".
W pierwszym meczu Vive Targi Kielce grało z Samborem Tczew. Kielczanie od początku meczu pokazali, że zespół z pomorza w tym meczu punktów nie zdobędzie. Po 10 minutach było 9:1, a w 19 minucie VTK prowadziło już 15:3. Po 30 minutach było już 23:11. W drugiej części spotkania podopieczni Pawła Tetelewskiego z biegiem czasu tylko powiększali swoja przewagę pewnie grając do ostatniego gwizdka. Spotkanie zakończyło się wynikiem 43:24 dla Vive Targi Kielce.

VTK: Bysiak, Gruszczyński -  Fugiel 7, Stefaniec 7, Chełmiński 5, Malinowski 4, Hader 4, Pięta 4, Rączka 3, Piotrowski 3, Zimoch 2, Szpilski 2, Zielonko 1, Romański 1, Chodur, Pluciński

Najwięcej dla Sambor Tczew: Chyła 7

W dniu jutrzejszym Vive Targi Kielce zagra z UKS Viktorią Tomaszów.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· Brawo Młodziaki !! 2011-05-24 14:29:20, autor: rudi
Mam nadzieję na finał w sobotę i przetarcie drogi seniorą. Byłaby piękna sobota :):):). na razie koncentracja i walka na całego. Ciekawa będzie środa, gramy z Płockiem !!