4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Święta wojna dla Vive !!!

2011-05-25, autor: Stefan drukuj stronę

W ostatnim meczu turnieju finałowego Mistrzostw Polski juniora młodszego Vive Targi pokonało SKF Wisłę Płock 33:28(17:12).

W tym meczu na parkiecie zmierzyli się ze sobą dwaj odwieczni rywale Vive Targi Kielce oraz SKF Wisła Płock. Był to mecz o pierwsze miejsce w grupie. Początek meczu z obu stron był bardzo nerwowy. Oba zespoły dobrze grały w obronie i mimo dobrze wypracowanych sytuacji nie potrafiły umieścić piłki w siatce. Wisła zdobyła pierwszą bramkę, lecz było to ich ostatnie prowadzenie w tym spotkaniu. Vive zdołało w 19 minucie wyjść na 3 bramkowe prowadzenie i powiększając tę przewagę wygrało pierwszą część spotkania 17:12. W pierwszych minutach drugiej odsłony meczu zawodnicy Vive nieco zdekoncentrowali się pozwalając na to, by Wisła odrobiła straty do dwóch bramek doprowadzając do wyniku 21:19 dla szczypiornistów z Kielc. Od 41 minuty Vive zdobywając 3 bramki z rzędu wyszło na 5 bramkowe prowadzenie i nie oddało go do końca. W 51 municie VTK wygrywając 7 bramkami mogło być już pewne wygranej. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 33:28 dla podopiecznych trenera Pawła Tetelewskiego.

Pomimo tego, iż w tym meczu nie wystąpił Filip Zimoch, bardzo dobrze spisał sie jego zmiennik Kacper Szpilski zarówno w obronie jak i ataku.

VTK: Gruszczyński, Bysiak - Fugiel 8, Malinowski 8, Stefaniec 8, Pięta 5, Szpilski 2, Rączka 1, Chodur 1, Chełmiński, Zielonko, Romański, Piotrowski, Hader, Pluciński

Jutrzejszy dzień jest dniem odpoczynku dla wszystkich zespołów. Dopiero od piątku rozpocznie się rywalizacja o miejsca w tym turnieju.

GRAMY RAZEM !!!

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· mecz 2011-05-27 20:37:16, autor: chucherko22
Wygrana!!!! Jutro "mała święta wojna"
· Jak dzisiaj? 2011-05-27 20:29:09, autor: Mad_Max
Zna ktoś wyniki dzisiejszych półfinałów? Młodzi wygrali?
· Super 2011-05-26 23:58:05, autor: Mad_Max
Dobry prognostyk przed weekendowym dwumeczem. Oby hala w Płocku została zdobyta w najbliższy weekend nie raz, nie dwa, ale trzy razy!!!
· Brawo! 2011-05-26 18:32:15, autor: shadow
No to jedna święta wojna dla nas. Brawo chłopaki, Mistrzostwo Polski czeka! A w sobotę czekamy na 2 zwycięstwa.
· Re: Święta wojna dla Vive !!! 2011-05-26 16:14:50, autor: lewap
BRAWO CHŁOPAKI! SUPER! TRZYMAMY KCIUKI!!!
· Brawo Młodziaki !! 2011-05-26 15:12:03, autor: rudi
teraz czas na walkę o finał !! Finał w sobotę o 15.00 , warto zawitać do blaszaka przed meczem seniorów. Może w sobotę bedzie czas na dwie fety !! Życze tego mam wszytskim a chłopaków...