4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Jesteśmy w finale!!!

2011-05-27, autor: Stefan drukuj stronę

Juniorzy młodsi Vive Targi Kielce po wygranym meczu półfinałowym z MOS Wrocław 39:27(22:14) w dniu jutrzejszym zagra z SKF Wisłą Płock w finale Mistrzostw Polski !!!

Początek meczu nie wskazywał na to, iż będzie to tak jednostronny pojedynek. Do 10 minuty na tablicy widniał wynik 6:5 dla

Vive Targi Kielce. Od tego momentu szczypiorniści z Kielc zaczęli świetnie grać w obronie i wyprowadzać skuteczne

kontrataki doprowadzając w ten sposób do stanu 11:5. Choć Wrocław próbował się odbudować to końcówka meczu należała do

kielczan. W ciągu 2 minut VTK rzuciło 5 bramek pod rząd i pierwsze 30 minut zakończyło się wynikiem 22:14 dla podopiecznych

Pawła Tetelewskiego. W drugiej połowie z biegiem czasu Vive tylko powiększało swoja przewagę. W 53 minucie było juz 37:23

dla VTK. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 39:27.

VTK: Gruszczyński, Bysiak - Stefaniec 10, Malinowski 8, Fugiel 5, Zimoch 4, Hader3, Rączka 3, Piotrowski 2, Chełmiński 2,