Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Targi Kielce „Ambasadorem Polskiej Gospodarki”

2011-06-10, autor: SK, źródło: Echo Dnia drukuj stronę

W zaszczytnym gronie 58 firm z całego kraju, które otrzymały wyróżnienie „Ambasador Polskiej Gospodarki” znalazły się Targi Kielce- strategiczny partner klubu sportowego Vive Targi Kielce.

-Celem konkursu „Ambasador Polskiej Gospodarki” jest wyróżnianie przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych oraz tych, którzy promują wysokie standardy ekonomiczno-finansowe i dobre praktyki biznesowe w kontaktach zagranicznych- informuje na łamach gazety Echo Dnia- Andrzej Mochoń, Prezes Zarządu Targów Kielce.

Targi Kielce otrzymały drugi raz z rzędu wyróżnienie w kategorii „Partner Firm Zagranicznych”. Tytuł „Ambasador Polskiej Gospodarki” przyznaje Bussines Centre Club. Tegoroczna edycja konkursu była już trzecią. Tytuły przyznawano w czterech kategoriach: Eksporter, Partner Firm Zagranicznych, Marka Europejska i Kreator Rozwiązań XXI wieku. Targi Kielce znalazły się w gronie laureatów wśród takich firm, jak m.in.: Volkswagen Poznań Sp.z.o.o., Orlen Centrum Serwisowe Sp.z.o.o. czy SouthWestern BPS Poland Sp.z.o.o.

Honorowy Patronat nad plebiscytem objął Minister Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski.

Serdecznie gratulujemy firmie Targi Kielce zaszczytnego wyróżnienia!

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
Brak komentarzy