Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Podsumowaliśmy sezon (video)

2011-06-14, autor: SK, foto: Patryk Ptak drukuj stronę

W poniedziałkowy wieczór w restauracji „Siedem Pokus” odbyło się uroczyste zakończenie sezonu 2010/11. Frekwencja, jak wszyscy zauważyli była pozytywnym zaskoczeniem.

W restauracji „Siedem Pokus” zgromadziło się ponad 150 osób. Wśród nich nie zabrakło sponsorów, członków Klubu 100, przedstawicieli władz miejskich i województwa, współpracowników i przyjaciół klubu. Obecni byli m.in. wiceprezydent Kielc- Andrzej Sygut, wicemarszałek województwa świętokrzyskiego- Grzegorz Świercz czy Dyrektor Departamentu Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego- Jacek Kowalczyk.

Na spotkaniu podsumowującym miniony sezon nie mogło również zabraknąć sponsorów, do których wiele ciepłych słów skierował prezes KS Vive Targi Kielce Bertus Servaas - Przyjemnie jest na Was patrzeć, każdy z nas wie jak smakuje porażka. Widząc tyle ludzi na zakończeniu sezon, mogę tylko podziękować. To znaczy, że jesteśmy razem na dobre i na złe- przemawiał do zebranych prezes Vive Targi Kielce. - Dostałem bardzo wiele listów od Was, z przesłaniem jesteśmy z wami. To daje bardzo dużo siły na dalszą drogę- dodawał prezes „żółto-biało-niebieskich”. W gościnnych progach restauracji „Siedem Pokus” zasiadło wielu gości klubu, których z ramienia zarządu na spotkaniu przywitał wiceprezes Marian Urban. Lista gości nie była krótka, więc odczytywanie ich trwało kilkanaście minut. Wiceprezes Urban na początku spotkania przypomniał jeszcze raz wszystkie sukcesy sportowe, biznesowe i organizacyjne klubu z sezonu 2010/11. Uczestnictwo w elitarnej Lidze Mistrzów, wicemistrzostwo Polski, Puchar Polski, Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych to tylko część sukcesów, które mógł świętować klub w ostatnim sezonie.

Po oficjalnych przemowach, nastąpił jeden z najmilszych momentów. Członkowie Zarządu Klubu wręczyli pamiątkowe zdjęcia i medale wszystkim sponsorom, współpracownikom i osobom przyjaznym klubowi. Zapewne będą one przypominały miniony sezon 2010/11.

Na zakończenie na wszystkich zgromadzonych czekał grill, na którym serwowano mięsiwo i kiełbaski a dyskusjom przy stołach nie było końca.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· LR ? 2011-06-14 13:31:39, autor: Iskra_CK
http://www.sport.pl/vive-targi-kielce/1 ... alna_.html
· Zakończenie sezonu.. 2011-06-14 13:12:12, autor: rudi
w głebokim smutku po ewidentnej porażce naszych ulubieńców, mam wrażenie nie doceniliśmy sukcesu naszych juniorów młodszych. Cłopaki Pawłą Tetelewskiego zdobyli mistrzostwo Polski w...