Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Papaj przygotowuje się z pierwszym zespołem

2011-07-19, autor: SK drukuj stronę

Król strzelców drugiej ligi, czołowy zawodnik zespołu rezerw VTK w poprzednim sezonie- Piotr Papaj przygotowuje się do rozgrywek z pierwszą drużyną.

Piotr Papaj urodził się 19 sierpnia 1992 roku. Mierzy 175 centymetrów wzrostu i waży 70 kilogramów. W poprzednim sezonie grał w ekipie rezerw Vive Targi Kielce i zespołu juniorów, z którym sięgnął po srebrny medal Mistrzostw Polski.

Utalentowany lewoskrzydłowy należał również do najlepszych zawodników grających na parkietach II ligi. Grający z numerem 21 zawodnik zdobył tytuł króla strzelców tej klasy rozgrywkowej. W całym sezonie rzucił 171 bramek w zaledwie 20 meczach, co dało mu średnią 8,5 bramki na spotkanie! W klasyfikacji najlepszych snajperów wyprzedził Marcina Ogrodnika z Wisły Sandomierz.

Jego największymi atutami jest szybkość i technika, które prezentował w ostatnim sezonie z powodzeniem na parkietach drugiej ligi.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
Brak komentarzy