Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

„Kazik” w Warmii

2011-07-19, autor: SK drukuj stronę

Kazimierz Kotliński były bramkarz „żółto-biało-niebieskich” od przyszłego sezonu będzie reprezentował barwy Warmii Anders Group Społem Olsztyn.

Kazimierz „Kazik” Kotliński urodził się 12 kwietnia 1974 roku. Swoją karierę zaczynał w DUSSzOR Mińsk. Potem występował jeszcze w kilku klubach na Białorusi. Pierwszym jego zespołem w Polsce był AZS AWF Biała Podlaska. W kolejnych latach wyjechał jeszcze do Francji, do zespołu Villemoble. Następnie grał w Chrobrym Głogów i Miedzi Legnica. Z tego ostatniego zespołu trafił do Vive Targi Kielce. Było to w 2008 roku. „Kazik” przychodził do Kielc wraz z trenerem Bogdanem Wentą.

Od sezonu 2011/12, Kazimierz Kotliński będzie reprezentował barwy Warmii Anders Group Społem Olsztyn.

W sezonie 2010/11 37-letni goalkeeper rywalizował o miejsce w bramce z Marcusem Cleverly. Do jego najlepszych występów z poprzedniego sezonu należy m.in. mecz Ligi Mistrzów z Chambery Savoie w Hali Legionów. Grał w stolicy Gór Świętokrzyskich przez trzy sezony.

Mecz z Chambery Savoie tutaj

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· . 2011-07-19 12:27:56, autor: dzx
Powodzenia w nowym klubie , zdrowia i radości z gry... Dziękuje za trzy wspaniałe sezony w Twoim wykonaniu... Zawsze zaangażowany i pełen profesjonalizmu...