Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Młodzież też się przygotowuje

2011-08-10, autor: SK, foto: Artur Rodacki drukuj stronę

Młodzi zawodnicy Vive Targi Kielce w okresie wakacji przebywają na obozach kondycyjnych. Wspólne wyjazdy są również okazją do zwiedzania miejsc, w których się przebywa.

Na obozie kondycyjnym w Muszynie przebywały trzy grupy młodzieżowe VTK. Dwa zespoły rocznika 97’ trenerów Artura Rodackiego i Rafała Bernackiego oraz drużyna rocznika 95’ z nowym trenerem Pawłem Sieczką. - W trakcie obozu pracowaliśmy nad motoryką i sprawnością. Rozegraliśmy także kilka spotkań sparingowych- informuje, Artur Rodacki, jeden z trenerów grup młodzieżowych VTK. Zespoły z roczników 97’ rozegrały mecze sparingowe między sobą. Drużyna Pawła Sieczki zagrała mecz kontrolny z KSZO Ostrowiec Św, zespołem z II ligi, także przebywającym na obozie w Muszynie.

W trakcie obozu zawodnicy nie tylko ciężko trenowali. Odwiedzili również otwarty kompleks basenowy i odbyli wycieczkę kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką. Efekty pracy na obozach przygotowawczych będzie można ocenić już po koniec września, kiedy zaczną się rozgrywki młodzieżowe na szczeblu regionu.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· pomóżcie! 2011-08-12 18:41:55, autor: macfol48a
chciałbym od wrzesnia zapisac sie do drużyny VTK rocznik 95... co musze zrobic? czy cos sie placi? itp.