Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

„Heide-Cup”, czyli sprawdziany z najlepszymi

2011-08-17, autor: SK drukuj stronę

Zespół Vive Targi Kielce po raz drugi z rzędu będzie uczestniczył w turnieju Heide-Cup. Do dwóch niemieckich miejscowości, gdzie rozgrywany jest turniej czyli Luneburg i Schneverdingen zjeżdżają najlepsze zespoły w Europie.

Nie inaczej będzie w tegorocznej edycji Heide Cup. W turnieju obok VTK zagrają przecież takie marki jak: Rhein-Neckar Loewen, HSV Hamburg, Czechovskie Niedźwiedzie, Flensubrg-Handewitt, TV Grosswaldstadt, TBV Lemgo i Kadetten Schauffhausen.

Zawodnicy ze stolicy regionu Świętokrzyskiego już po raz drugi zagrają w tym prestiżowym turnieju. Przed rokiem „żółto-biało-niebiescy” zajęli drugie miejsce w turnieju ustępując tylko THW Kiel. W trakcie imprezy VTK pokonało Fusche Berlin 31:30, Kadetten Schauffhausen 34:33 i ulegli THW Kiel 24:40.

Turniejowe rozgrywki będą toczyć się w dwóch niemieckich miastach: Luneburg i Schneverdingen. Kielczanie swoje pierwsze mecze rozegrają w miejscowości Schneverdingen. W tym samym mieście rywalizować będą HSV Hamburg, Rhein-Neckar Loewen i Kadetten Schauffhausen. Pierwszy mecz otwarcia turnieju „żółto-biało-niebiescy” zagrają 19 sierpnia o godz. 17:30 z HSV Hamburg. Los sprawił, że już w drugim dniu turnieju podopieczni Bogdana Wenty mogą zmierzyć się z jednym z rywali w turnieju o „Dziką Kartę”- Rhein-Neckar Loewen. Spotkanie uzależnione jest od wyników obu drużyn w pierwszym dniu turnieju.

Otwarcie z potentatem

Pierwszy mecz turnieju kielczanie rozegrają z HSV Hamburg. Aktualni Mistrzowie Niemiec są głównym faworytem do wygrania turnieju. Przed sezonem naszpikowana gwiazdami ekipa, jeszcze wzmocniła swój skład. Do ekipy Pera Carlena trafili jego syn utalentowany prawy rozgrywający- Oscar Carlen oraz także szwedzki doświadczony bramkarz Dan Buetler.

Trzon ekipy z północy Niemiec tworzą zawodnicy światowej klasy. Rozgrywający Blazenko Lacković, Marcin Lijewski, Domagoj Duvnjak czy Pascal Hens. Na każdej pozycji Hamburczycy dysponują zawodnikami wysokiej klasy.

W ostatnim towarzyskim turnieju,w którym uczestniczyli zawodnic HSV ulegli w finale Intersport Kempa Cup zespoło Rhein Neckar Loewen 23:27.

Pełny terminarz turnieju można znaleźć spotkań w Schneverdingen tutaj

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· Re: „Heide-Cup”, czyli sprawdziany z najlepszymi 2011-08-19 08:25:50, autor: artek
https://picasaweb.google.com/arcior/HEI ... directlink Tapetka turniejowa 1650/1080.POZDRAWIAM TYLKO ISKIERKA KIELECKA...
· Dzika Karta 2011-08-18 11:11:33, autor: shadow
Na tym turnieju ani nasz zespół, ani Lwy raczej nie odsłonią wszystkiego przed Dziką Kartą. P.S. Czy 22.08 o 10.00 ruszy też internetowa sprzedaż biletów?
· „Heide-Cup” 2011-08-17 16:37:16, autor: Lechu
Czy zmiany wyszły Lwom na dobre to zobaczymy we wrześniu. Na pewno drugiego takiego gościa jak np. Szmal mieć nie będą itd. Odszedł Grzesiek Tkaczyk a w jego miejsce nie przyszedł nikt....
· Turniej - ważne przetarcie 2011-08-17 16:08:23, autor: rudi
ciekawe będą wyniki konfrontacji z mocnymi drużynami. Do turnieju o dziką karte zostało mało czasu. Paradoksalnie zmiany w Lwach wyszły drużynie na dobre. Po raz pierwszy nie ma dużych...
· kibicka 2011-08-17 14:04:31, autor: susie
Pierwszy mecz półfinałowy mecz kieleckiego turnieju o Dziką Kartę pomiędzy Rhein Neckar Loewen a Dunkerque HB Grand Littoral zostanie rozegrany 3 września o godz. 15:30. Drugie starcie...
· transmisja 2011-08-17 12:27:06, autor: kibicka
Czy jest szansa na transmisję w telewizji albo "akcja po akcji"?I czy ustalono już godziny spotkań w turnieju o Dziką kartę?Proszę o odpowiedź.Dzięki!