Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

„Starzy” w Galerii Echo

2011-08-25, autor: SK drukuj stronę

Druga grupa zawodników Vive Targi Kielce dziś o godz. 18:30 odwiedziła Galerię Echo. Na zawodników jak zwykle czekał tłum kibiców.

Dziś w Galerii Echo obecni byli: Sławomir Szmal, Grzegorz Tkaczyk, Rastko Stojković, Marcus Cleverly, Mariusz Jurasik, Piotr Grabarczyk, Thorir Olafsson i Denis Buntić. Już półgodziny przed spotkaniem w amfiteatrze w galerii czekało wielu kibiców.
Podobnie jak dzień wcześniej, spotkanie na dobre jeszcze się nie zaczęło a zawodnicy już rozdali masę autografów na swoich kartach i klubowych plakatach. Po raz kolejny nie zawiedli kieleccy fani, ci młodsi i starsi, którzy stawili się na spotkaniu z zawodnikami.

Podobnie jak dzień wcześniej kibice zostali wciągnięci w masę konkursów wraz z zawodnikami. Przez prawie dwie godziny „żółto-biało-niebiescy” pozowali do zdjęć z fanami!
Nagrodami w konkursach były, m.in. bilety na rozpoczynający się jutro turniej Galeria Echo Kielce Cup 2011.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
Brak komentarzy