Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Hala Legionów gotowa!

2011-09-03, autor: SK drukuj stronę

Już za niespełna 3 godziny początek jednego z największych turniejów piłki ręcznej w tym roku w Kielcach! Mowa oczywiście o turnieju o „Dziką Kartę” Velux EHF Champions League 2011/2012.

Hala Legionów jest już gotowa na przyjęcie czterech zespołów z Europy, które zmierzą się w batalii o „Dziką Kartę”. Gotowa jest już mata z reklamami, na której rozgrywane będą spotkania. O godz. 10:00 w Hali Legionów odbyła się odprawa techniczna dla członków ekip, które uczestniczącą w kieleckim turnieju.

Ciekawostką jest również nowy system reklam, który wczoraj w nocy był montowany w Hali Legionów. Są to specjalne monitory LCD, wyprodukowane przez nowego sponsora Velux EHF Champions League 2011/2012, firmę Sharp. Ekrany LCD po raz pierwszy były zaprezentowane na zeszłorocznym Final Four, na turnieju w Kielcach będą po raz pierwszy w Polsce. Wszystko jest już gotowe, pozostaje tylko czekać do pierwszego gwizdka sędziów około godz. 15:30.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
Brak komentarzy