Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Konferencja po spotkaniu Valladolid-VTK

2011-09-03, autor: SK, DW drukuj stronę

Zapis konferencji prasowej po drugim meczu półfinałowym turnieju o „Dziką Kartę” Velux EHF Champions 2011/2012. Wypowiedzi trenerów obu zespołów oraz zawodników: Juana Manuela Sierry i Bartłomieja Tomczaka.

Juan Carlos Pastor: Jesteśmy w przygotowaniach do sezonu. Trochę przeszliśmy obok meczu. Było to spotkanie dwóch bramkarzy i gratuluje im świetnej postawy. Musimy poprawić grę w ataku. Jutro jest drugi mecz i myślimy już tylko o nim. Musimy zagrać lepiej. Życzę powodzenia w finale kielczanom. Mieliśmy swoje szanse ale ich nie wykorzystaliśmy

Juan Manuel Sierra: Był to bardzo ciężki mecz. Wiedzieliśmy, że zagramy z bardzo dobrym przeciwnikiem. Przyjechaliśmy bez dwóch podstawowych zawodników. Mieliśmy remis dwa razy ale nie udało się wygrać. Życzę szczęścia Vive Targi w finale, my jutro gramy o 3 miejsce.

Bogdan Wenta: Tak jak powiedział trener Pastor mieli szansę wygrać, ale się nie udało. W pewnym momencie było bardzo ciekawie, mimo przewagi skomplikowaliśmy sobie mecz. Przy 19:19 obronił Sławek a mogło być różnie. Bardzo dobre zawody "Kasy", który był zaporą podobnie jak Sierra. Za dużo mieliśmy niewykorzystanych pewnych sytuacji z 6 metra, to musimy poprawić.

Bartłomiej Tomczak: Wszystko zostało powiedziane. Tych 5-6 bramek przewagi nie powinniśmy dać sobie wydrzeć. Cieszę się, że wygraliśmy. Jesteśmy myślami już przy jutrzejszym finale z Lwami.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· KULISY MECZU Z VALLADOLID 2011-09-04 16:44:58, autor: CKTV
Zapraszam do obejrzenia kulis Link: http://www.youtube.com/watch?v=ZdXMXQUHzuQ
· Było OK, ale... 2011-09-04 14:33:37, autor: prafalos
Wszyscy piszą prawdę o świetnej obronie, kapitalnym Sławku, nieskuteczności i błędach, jak i o tym że jest szansa ograć Lwy bio rewelacji też nie zagrały. Zgadzam się. Ale przy okazji...