Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Tomczak: Moje marzenie to na razie tajemnica

2011-09-07, autor: SK drukuj stronę

Dziś swoje urodziny obchodzi skrzydłowy Vive Targi Kielce-Bartłomiej Tomczak. Popularny "Kopara" kończy 26 lat.

Bartłomiej Tomczak urodził się 7 września 1985 roku w Ostrowie Wielkopolskim. Jest wychowankiem znanej szkółki piłki ręcznej w miejscowej Ostrovii. Już z tym zespołem w kategoriach juniorskich sięgał po wiele sukcesów, m.in. Mistrzostwo Polski Juniorów w 2004 roku. Od tego samego roku występował w Zagłębiu Lubin, przez równe 7 sezonów. Od sezonu 2011/2012 jest zawodnikiem Vive Targi Kielce. W 2007 roku zadebiutował w reprezentacji Polski, od tego czasu jest do niej regularnie powoływany.

Popularnego "Koparę" poprosiliśmy o krótki wywiad.

Czego byś sobie życzył na najbliższy okres, na najbliższe lata?

Bartłomiej Tomczak: Na pewno na pierwszym miejscu zdrowia. Dla rodziny i dla siebie. Wielu sukcesów z drużyną. Chciałbym, żeby w moim życiu prywatnym układało mi się, tak jak w sporcie. Wtedy wszystko będzie wspaniale.

W ostatni weekend sprawiłeś sobie piękny prezent urodzinowy...

Tomczak: Nie myślałem o tym w kategorii prezentu. Bardzo się cieszyłem po zwycięstwie, ponieważ udało nam się osiągnąć to, co sobie założyliśmy. Teraz życzyłbym sobie, żebyśmy dobrze zaprezentowali się w fazie grupowej. Stać nas na to, ponieważ mamy naprawdę silny zespół. W naszej hali jesteśmy w stanie walczyć z każdym. Wierzę w to, że pokażemy się z dobrej strony w grupie.

Kolejne Twoje marzenia sportowe i osobiste to...

Tomczak: Mam takie i są to marzenia schowane głęboko w sercu, więc nie chciałbym ich zdradzać. Jeśli się spełnią, to od razu o tym powiem. Na razie jest to moja słodka tajemnica.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· Bartek 2011-09-07 16:16:44, autor: kibic-ka
Wszystkiego najlepszego, zdrowia, powodzenia w Lidze Mistrzów, dobrej formy przez cały sezon i spełnienia tych wszystkich 'schowanych' marzeń :)
· muczas 2011-09-07 11:35:34, autor: muczas
Najlepszego Kopara !!!!