Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

„Gdzie Szmal, tam Liga Mistrzów!”

2011-09-07, autor: SK drukuj stronę

Znany portal zajmujący się piłką ręczną handball-planet.com uznał transfer Sławomira Szmala do Vive Targi Kielce za jeden z najbardziej spektakularnych w letnim oknie transferowym.

Dziennikarze portalu handball-planet.com pokusili się o zestawienie 10 najbardziej spektakularnych transferów letniego okienka. Wśród nich znalazły się dwa transfery związane z Vive Targi Kielce.
Miejsce numer jeden w zestawieniu najciekawszych transferów zajął Nikolaj Markussen- młody i perspektywiczny duński rozgrywający, który zasilił szeregi rywala VTK w Champions League- Atletico Madryt. Drugie miejsce zajął Sławomir Szmal, który wzmocnił przed sezonem „żółto-biało-niebieskich”. Dziennikarze portalu w krótkim uzasadnieniu napisali, że „Sławomir Szmal już ukarał swoich byłych kolegów z RNL w turnieju o „Dziką Kartę”. Gdzie Szmal, tam Liga Mistrzów”- napisali zwięźle i treściwie dziennikarze handball-planet.com. Dalej w kolejności znalazły się transfery chociażby Oscara Carlena, Krzysztofa Lijewskiego czy Olafura Stefanssona. Na 10. miejscu w zestawieniu uplasowało się pozyskanie przez VTK, Denisa Bunticia. „Jako ważny członek reprezentacji Chorwacji, Buntić stał się również ważnym ogniwem swojego nowego klubu. Jego pierwsze występy w zespole to udowodniły”- napisali w uzasadnieniu autorzy zestawienia.

Pełną listę najbardziej spektakularnych transferów tego lata według handball-planet.com można znaleźć tutaj

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
Brak komentarzy