Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

„Nie łatwo, ale ekstcytująco”

2011-09-15, autor: SK drukuj stronę

Na stronie Europejskiej Federacji Piłki ręcznej pojawił się artykuł prezentujący zespół Vive Targi Kielce przed kolejnymi rozgrywkami elitarnej Velux EHF Champions League 2011/2012.

Artykuł o kieleckim zespole zatytułowano „nie łatwo, ale ekscytująco” . Dziennikarze portalu podkreślają, że kielczanie po raz drugi z rzędu trafili do „grupy śmierci”. W artykule dziennikarze podkreślają, że Vive Targi Kielce kontynuuje serię zwycięstw gospodarzy w turnieju o „Dziką Kartę”. Opinie dziennikarz eurohandball.com potwierdza manager Marketingu Vive Targi Kielce - Paweł Papaj -Drugi rok z rzędu trafiliśmy do najmocniejszej grupy w Velux EHF Champions League-. Zwraca jednak również uwagę na plusy dla naszego zespołu: - Dużą szansą dla nas są mecze w Kielcach, gdzie panuje znakomita atmosfera, a kibice wspierają zespół w najcięższych momentach- .

W artykule cytowane są również słowa prezesa kieleckiego klubu Bertusa Servaasa - Możesz przegrać mecz, ale dla mnie najważniejsza jest walka do końca i pokazanie charakteru- mówi
- W turnieju o „Dziką Kartę” pokazaliśmy, że jesteśmy dobrym zespołem. To samo chcemy pokazać teraz w fazie grupowej- to słowa kapitana zespołu, Grzegorza Tkaczyka cytowane przez dziennikarzy EHF.
W artykule dziennikarze opisują również powstanie telewizji Vive Targi Kielce, promocję regionu Świętokrzyskiego i coraz śmielsze plany promocyjne marketingu kieleckiego klubu.

Cały artykuł w wersji angielskiej można przeczytać tutaj

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· Odp. 2011-09-18 15:48:31, autor: Angelus
Klub jest dobrze zorganizowany, każdy wie co ma robić więc i za tym musiały przyjść obecne wyniki. Oby tak dalej.
· Fajna sprawa 2011-09-18 10:36:56, autor: rudi
Cały czas dużo się o nas mówi w Europie. Trzeba przyznać że na mapie europejskiej piłki ręcznej odciskamy już znaczący ślad. BRAWO dla KLUBU ! Teraz czas na drużynę aby powalczyć o...