4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Nieudana inauguracja rezerw

2011-09-20, autor: poops drukuj stronę

Zawodnicy rezerw Vive Targi Kielce nie wykorzystali atutu własnego parkietu i przegrali na inauguracje rozgrywek z zespołem MOSM Hit Bytom aż 23:32 (16:15).

Pierwsza połowa meczu nie zwiastowała przegranej ekipy z Kielc. Podczas pierwszych trzydziestu minut toczyła się bardzo wyrównana walka bramka za bramkę. Żadna drużyna nie mogła wyjść na większe niż jednobramkowe prowadzenie. Do szatni to zawodnicy VTK II zchodzili z korzystnym rezultatem, bowiem prowadzli 16:15. Po zmianie stron to zawodnicy ze śląska przejęli inicjatywe na boisku. Po dziesięciu minutach prowadzili już różnicą pięciu trafień. "Żółto-biało-niebiescy" nie umieli odrobić strat i ostatecznie polegli różnicą 9 bramek. Brakło zespołu, graliśmy zbyt indywidualnie, każdy chciał sam zdobyć brakmę a to jest sport zespołowy i w pojedynke nie da się wygrać meczu - mówi Piotr Papaj skrzydłowy kielckiej siódemki. W następnej kolejce czeka nas bardzo ciężki mecz w Bochni ale mam nadzieje, że przed tym spotkaniem dobrze odrobimy lekcje, którą dostaliśmy od zespołu z Bytomia i pokażemy na co nas stać - dodaje Papaj.

Już za tydzień nasz zepół zagra na wyjeździe z MOSIR-em Bochnia. Trzymamy kciuki za podopiecznych Aleksandra Litowskiego !!!

KS VIVE TARGI II KIELCE vs MOSM Hit Bytom  23:32  (16:15)

VTK II: Buchcic, Kozak, Jastrząb - Papaj 6, Sękowski 6, Fugiel 6, Chodur 2, Wróblewski 1, Mochocki 1, Pluciński 1, Rączka, Stefaniec, Styrna, Przybylski.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.