Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Ostatnia szansa na obejrzenie meczu z Veszprem!

2011-09-22, autor: SK drukuj stronę

To już naprawdę ostatnie chwilę, kiedy można nabyć bilety na mecz z MKB Veszprem. Spotkanie odbędzie się 2 października o godz. 15:00.

Do spotkania pozostało 10 dni, a biletów na mecz prawie już nie ma. Mecz będzie spotkaniem kolejki Velux EHF Champions League 2011/2012. Ponadto, starcie obu drużyn to pierwsze tak prestiżowe spotkanie w tegorocznej Lidze Mistrzów. Tego spotkania po prostu nie można przegapić.
Mecze z węgierskim rywalem toczą się w niesamowitej atmosferze, ponieważ kibice z Veszprem i Kielc są zaprzyjaźnieni od lat. Przez pełne 60 minut nie brakuje wspólnych śpiewów i pozdrowień. Na mecz do Kielc wybiera się około 100 osobowa grupa fanów ekipy z Veszprem.

Przypominamy, że bilety można cały czas nabywać za pomocą strony internetowej tutaj . Wejściówki na spotkanie można nadal kupować w punktach sprzedaży na terenie miasta: Bilbao Travel ul. Leonarda 1 i Bakalarz Foto-Perfect ul. Paderewskiego 32. Trzy dni temu do sprzedaży trafiła dodatkowa ilość biletów, jednak dziś zostały już tylko ostatnie wejściówki.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
Brak komentarzy