Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Stojković: Dzięki za twardą i męską grę

2011-09-25, autor: SK, DW drukuj stronę

Zapis konferencji prasowej po meczu Stal Mielec-Vive Targi Kielce. Wypowiedzi Bogdana Wenty, Ryszarda Skutnika i Rastko Stojkovicia.

Bogdan Wenta: W meczu było sporo błędów, wynikających z twardości gry. Mamy swoje problemy, dziś nie grało kilku zawodników. Dziś, zagrał już Mateusz Zaremba po krótkiej przerwie, która spowodowana była kontuzją stopy. Myślę, że mamy już trochę w głowach mecz z Veszprem. Nie możemy jednak zapomnieć, że już w środę czeka nas spotkanie z MMTSem Kwidzyn. Dziękuje za dzisiejsze spotkanie, za przyjęcie zespołu. Stal jest drużyną, która nie kalkuluje i gra do przodu. Widać to było w spotkaniu, nasza przewaga utrzymywała się na poziomie 3-4 bramek przez długą część meczu. Mecz cały czas stał na wysokim poziomie, była to dobra promocja piłki ręcznej.

Ryszard Skutnik: Moi chłopcy grali w końcówce na 70% swoich możliwości. Kilka błędów moich zawodnik indywidualnych i Vive Targi pokazało swoją siłę. Chciałem dzisiejsze spotkanie przegrać mniej niż 10 bramkami. Nie udało się, mówi się trudno. Gratuluję zespołowi z Kielc i życzę sukcesów w Lidze Mistrzów.

Rastko Stojković: Chciałem pogratulować i podziękować zespołowi z Mielca za twardą i szybką piłkę ręczną. To było naprawdę dobre spotkania, świetna promocja dla piłki ręcznej. Mieliśmy dużo więcej zawodników do zmiany, w drugiej połowi doszła do tego również większa koncentracja. Chciałem jeszcze raz podziękować za to spotkania i dobre przetarcie przed meczem z Kwidzynem i przede wszystkim z Veszprem.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
Brak komentarzy