Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Ostatnie odliczanie...

2011-10-01, autor: DW drukuj stronę

Niedziela...02.10.2011...15.00...Hala Legionów...Vive Targi Kielce - MKB Veszprem...WRACA LIGA MISTRZÓW!!!

Hala Legionów gotowa jest już do przyjęcia 4000 fanów "żółto-biało-niebieskich". Dzisiaj po wizytacji delegata z ramienia EHF oraz obserwatora EHF Marketing, możemy powiedzieć, że wszystko dopięte jest na ostatni guzik. Teraz czekamy już tylko na kibiców i drużyny MKB Veszprem oraz VIVE Targi Kielce - głównych aktorów jutrzejszego widowiska. Nie na darmo mecz pomiędzy tymi dwoma drużynami nazywamy widowiskiem - przez EHF.TV został on wybrany na mecz kolejki. Już na początku tegorocznych rozgrywek czekają nas niesamowite sportowe emocje. Ostatnie bilety sprzedano 4 dni temu!
Dzisiaj podczas rozmów z obserwatorami i delegatami często przewijał się temat wspaniałej atmosfery na trybunach, którą tworzą znani już w całej Europie fani "żółto-biało-niebieskich". Wszyscy z niecierpliwością czekają na gorącą i co najważniejsze sportową atmosferę. Do Kielc przyjeżdża grupa ok. 150 kibiców MKB Veszprem. Na pewno oprócz wspaniałego widowiska na parkiecie będziemy obserwowali sportowy, spontaniczny oraz entuzjastyczny pojedynek na trybunach. "Czego jak czego ale zwycięstwa naszych fanów w tym pojedynku jestem pewien, oni nigdy nie zawodzą" - mówi Uros Zorman, przed niedzielnym spotkaniem i zachęca, aby wszyscy przyszli ubrani na żółto i już na rozgrzewce stworzyli gorącą atmosferę.
Oprawę i doping naszych fanów określano już na wszystkie możliwe sposoby: "wspaniała, gorącą atmosfera, tu chce się grać", "dzisiaj, czuliśmy się jak w piekle", "to był prawdziwy kocioł czarownic", "nie słyszeliśmy własnych myśli", "publiczność na miarę Final Four Ligi Mistrzów", "mamy wsparcie nie ósmego zawodnika, tylko armii 4000 fanów" - to tylko niektóre określenia, które padały z ust naszych zawodników po spotkaniach w Hali Legionów oraz zawodników i trenerów drużyn przyjezdnych.
KIELCE nie zawiedźcie naszych zawodników jutro, oni naprawdę potrzebują Waszego wsparcia. Kolejny raz na oczach całej handballowej Europy udowodnijcie, że jesteście prawdziwym WSPARCIEM dla drużyny!!! Niech napisane przez Was hasło podczas ostatniej oprawy zobowiązuje.

KIELCE ZACZYNAMY KOLEJNY SEZON CHAMPIONS LEAGUE!!!

WSZYSCY NA ŻÓŁTO I GRAMY RAZEM PRZEZ CAŁY SEZON
PRZEZ CAŁE 60 MINUT!!!

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· [Bot] 2011-10-02 12:49:10, autor: muczas
idź na spacer póki ładna pogoda ...
· Re: Ostatnie odliczanie... 2011-10-02 12:13:23, autor: [Bot]
Oprawa na meczu bedzie tylko "klubowa" czyli wachlarze-kartony ,piszczałki , trąbki ,kołatki itp. Doping bedzie prowadził pan konferansjer przez mikrofon i głośniki. Zatańczy nam...
· Re: Ostatnie odliczanie... 2011-10-02 10:16:29, autor: Krzysztof_WP
powodzenia kielczaki Liga ligą, święta wojna świętą wojną ale w CL życzę wam powodzenia - niech polski hanball niesie się po Europie
· Wygramy dwoma 2011-10-02 09:52:03, autor: muczas
Jeszcze tylko 5 godzin i zaczynamy !!!!
· BILETY LIGA MISTRZÓW 2011-10-02 00:13:25, autor: tedunio7@vp.pl
Odsprzedam bilety na mecz VIVE VESZPREM, dobre miejsca... kontakt 512 085 654