5. Tomczak 60

Konferencja prasowa po Veszprem

2011-10-02, autor: DW, SK drukuj stronę

Zapis konferencji prasowej po spotkaniu z MKB Veszprem. Wypowiedzi Bogdana Wenty, Lajosa Mocsaia, Mirko Alilovicia i Grzegorza Tkaczyka.

Lajos Mocsai: Oczywiście dla nas to zwycięstwo jest bardzo ważne, VTK to bardzo mocna drużyna .Przez ostatnie 3 tygodnie były spokojne treningi bo szykowaliśmy się na Kielce. Ostatni mecz we wtorek nam się udał podobnie jak dzisiaj. Obrona była bardzo dobra, Mirko Alilović bronił bardzo dobrze i to miało wpływ na końcowy wynik. W pierwszej połowie graliśmy ofensywnie i mieliśmy sporo bramek po kontrze. Mieliśmy mocno przygotowaną obronę 6-0 i to się sprawdziło. Był to dobry mocny mecz i wygrali lepsi. Wszystkiego najlepszegodla obu drużyn.

Mirko Alilović: Na początku gratuluję swojej drużynie i zespołowi z Kielc za dobry mecz. Kielce nie miały dzisiaj szczęścia ponieważ zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Ważne było pierwsze 15 minut, potem nasza gra trochę siadła w drugiej połowie. To był ciężki mecz, ale w naszej grupie są same ciężkie mecze i trudno będzie o awans do ćwierćfinału.

Bogdan Wenta: Byliśmy mocno zawiedzeni łącznie z publicznością, która nas wspaniale wspierała. Można powiedzieć że Veszprem nam nie leży i dzisiaj w żadnym calu nie byliśmy zespołem. Dużo włożyliśmy w te przygotowania do meczu, niczym nas nie zaskoczył Veszprem ale naprawdę nie byliśmy zespołem. Mieliśmy swoje szanse ale skuteczność zawodziła nas bardzo. Wygrał zespół lepszy. Teraz mamy Berlin, kolejny ciężki wyjazd. Musimy szukać naszego wizerunku jako drużyny.

Grzegorz Tkaczyk: Zagraliśmy najsłabszy mecz w tym sezonie. Musimy szukać punktów w następnych spotkaniach. Musimy poprawić grę, z taką nie mamy na co liczyć w Lidze Mistrzów.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· Re: Konferencja prasowa po Veszprem 2011-10-04 13:21:46, autor: płocczanin
· PANISKO WENTA 2011-10-04 12:58:36, autor: 123
oj naiwny,na pana wielkiego trenera wente nie można pisać nic krytycznego
· pan trener 2011-10-03 19:14:50, autor: grego
chcialem napisac pare slow krytycznych pod katem zachowanie sie pana trener podczas meczu i atmosfery "na czasie" ale mimo ze nie bylo tam ANI JEDNEGO WULGARNEGO SLOWA komentarz zostal wywalany...