Bez niespodzianki w Danii. Remis „Lisów” z Niedźwiedziami

2011-10-03, autor: SK, foto:eurohandball.com drukuj stronę

Za nami pierwsza kolejka Velux EHF Champions League 2011/2012 w grupie B. Atletico Madryt pokonało Bjerringbro Silkeborg a Fuchse Berlin zremisowało na wyjeździe z Czechowskimi Nidźwiedziami.

Zwycięstwo faworyta

Niespełna dwie godziny po spotkaniu pomiędzy Vive Targi Kielce- MKB Veszprem rozpoczął się mecz w Silkeborgu, gdzie miejscowy zespół Bjerringbro podejmował faworyzowane Atletico Madryt. Do przerwy gospodarze toczyli bardzo wyrównany pojedynek z drużyną Atletico. Po 30 minutach miejscowi nawet wygrywali 16:15. Ostatecznie jednak po ciężkim spotkaniu zawodnicy ze stolicy Hiszpanii pokonali gospodarzy 27:30 (16:15) inkasując pierwsze punkty w grupie B Velux EHF Champions League 2011/2012.

Bjerrengbro Silkeborg – Atletico Madryt 27:30 (16:15)

Najwięcej bramek dla Bjerringbro: Nicolaj Nielsen 6 i Denis Kirkegaard 4
Najwięcej bramek dla Atletico: Julien Aguinagalde 9 i Kirił Lazarov 7

Najciekawsze fragmenty meczu można obejrzeć tutaj

Remis Niedźwiedzi z Lisami

Bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie obejrzeli kibice w podmoskiewskim Czechowie. Miejscowe „Niedźwiedzie” mimo że, gospodarze do przerwy przegrywali z Fuchse to w końcowym rozrachunku zdołali doprowadzić do remisu. Kilka efektownych akcji w meczu przeprowadził skrzydłowy Czechowskich Niedźwiedzi- Timur Dibirow, którego dwie bramki trafiły do zestawienia bramek kolejki według EHF TV. Parę świetnych interwencji w meczu zaliczył również bramkarz rosyjskiego zespołu Oleg Grams.
Na razie nie ma dostępnych statystyk z meczu.