Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Wenta: Szczęście uśmiechnęło się do nas

2011-10-14, autor: SK, źródło: ch-medvedi.ru drukuj stronę

Wypowiedzi po meczu z Czechowskimi Niedźwiedziami trenera Bogdana Wenty, Marcusa Cleverly i Władimira Maximowa.

Bogdan Wenta: Na koniec szczęście było po naszej stronie, gospodarze nie wykorzystali w końcówce dwóch rzutów karnych. Przez większą część spotkania mieliśmy problemy z powstrzymaniem Shelmenki, który dynamicznymi wejściami przebijał się przez naszą obronę. Wydaję mi się, że sprawiedliwym wynikiem byłby remis, ale dziś to do nas uśmiechnęło się szczęście. W ostatnich dziesięciu minutach spotkania lepiej kontrolowaliśmy piłkę, a straty własne sprowadziliśmy do minimum.

Marcus Cleverly: Jestem bardzo szczęśliwy po dzisiejszym zwycięstwie. Cieszę się z tego, że swoją dobrą grą w końcówce mogłem pomóc zespołowi w zwycięstwie. Wiedzieliśmy, że przegrana w dzisiejszym meczu bardzo zmniejsza nasze szansę na grę w 1/8 Ligi Mistrzów. Teraz z każdym spotkaniem nasza gra wygląda coraz lepiej. Praktycznie bez walki przegraliśmy mecz u siebie z Veszprem. Potem byliśmy blisko zwycięstwa w Berlinie, jednak zawaliliśmy końcówkę meczu. Aż do meczu z Niedźwiedziami, gdzie w końcowych minutach zagraliśmy doskonale.

Władimir Maksimow: To był ciężki mecz. W drugiej połowie odskoczyliśmy nawet na 5 bramek różnicy, ale nie potrafiliśmy utrzymać przewagi. Kluczowym punktem był uraz naszego głównego obrońcy Chernoivanova, którego zastąpił Erokhin. Ten zawodnik zagrał jednak w dzisiejszym meczu słabo. Nasza gra jest skuteczna jeśli prowadzimy piłkę szybko, gorzej wygląda to kiedy gra prowadzona jest na kontakcie. Z każdą minutą wydajność mojego zespołu spadała. W końcówce byliśmy bardzo nieskuteczni. Teraz będziemy jednak chcieli sprawdzić niespodziankę w Polsce.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
Brak komentarzy