Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Pomeczowa konferencja

2011-10-17, autor: SK drukuj stronę

Zapis konferencji prasowej po meczu Vive Targi Kielce – Jurand Ciechanów. Wypowiedzi trenerów Bogdana Wenty i Pawła Nocha oraz zawodnika Juranda- Damiana Piórkowskiego.

Bogdan Wenta: Wygraliśmy, ale nie byliśmy do końca skoncentrowani. Szkoda, ponieważ na mecz przyszło dużo widzów, a nam zabrakło mocnego podejścia do tego spotkania. Zagraliśmy na luzie, było sporo zmian. Kilku zawodników się nie pokazało, bo są drobne urazy. Piotrek Grabarczyk ma problem z ręka, Michał Jurecki z barkiem, a Olafsson z mięśniem przywodziciela. Denis Buntić dziś nie wszedł na boisko, bo ostatnio dużo „szarpał”i był oszczędzany. Więcej szans dostali ci, którzy ostatnio mniej grali np. młody Mateusz. Różnie to wyglądało. Po tych ostatnich trzech meczach dziś wreszcie zagraliśmy w domu. Ostatnio dużo razy byliśmy na wyjazdach, wiele czasu spędziliśmy w autokarze. To widać, ale nie jest to usprawiedliwienie. Teraz mamy tydzień, musimy go dobrze przepracować, bo ostatnio mieliśmy głównie przejazdy plus treningi zamykające, jak wczoraj. Teraz gramy w Lidze Mistrzów z Duńczykami i przy atmosferze jaka panuje w Kielcach powinniśmy sprostać zadaniu. Po wygranej w Moskwie musimy szukać kolejnych punktów. Robi się ciekawe, co widać po innych wynikach w naszej grupie. Mam nadzieję, że za tydzień będzie inaczej niż z Veszprem.

Paweł Noch : Potencjały obu drużyn są nieporównywalne. Przyjechaliśmy tutaj walczyć o każdą piłkę. Zagraliśmy na swoje możliwości. Były fragmenty, głównie w obronie z których jestem zadowolony.

Damian Piórkowski: Gratulację dla Vive. Mieliśmy fajne momenty w drugiej połowie. Szkoda początku, bo popełniliśmy dużo błędów własnych. Fajna walka, fajny mecz. Graliśmy już mecz zarówno z Płockiem, jak i Kielcami. Nic nowego nie odkryję jeśli powiem, że oba zespoły są zdecydowanie najmocniejsze w naszej lidze. Ciężko ocenić, która drużyna jest lepsza. Ciekawie zapowiadają się mecze pomiędzy nimi.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· mecz olali i na konferencji też się żaden nie pokazał... 2011-10-17 13:33:39, autor: Łukasz_M
bardzo profesjonalne podejście...