Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Malinowski w kadrze Białorusi

2011-10-18, autor: SK drukuj stronę

Młody zawodnik Wiktor Malinowski został powołany do reprezentacji juniorów Białorusi. Rozgrywający na co dzień występuje w zespole rezerw.

Wiktor Malinowski rok temu sięgnął z zespołem juniorów młodszych Vive Targi Kielce po Mistrzostwo Polski wywalczone w Płocku. Od tego sezonu młody zawodnik gra w rezerwach kieleckiej siódemki.
Wiktor jest synem byłego trenera Vive Targi Kielce- Aleksandra Malinowskiego. W tym sezonie jego trenerem w Vive Targi Kielce II jest Aleksander Litowski.

Zgrupowanie juniorskiej reprezentacji Białorusi rozpocznie się 16 grudnia a skończy się 1 stycznia 2012 roku. W tym czasie odbędzie się konsultacja szkoleniowa i turniej międzynarodowy, w którym udział weźmie kadra naszego wschodniego sąsiada.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· BogdanW 2011-10-18 16:49:57, autor: LGVKS
Z tego co slyszalem, to bardzo dobry zawodnik, super wyszkolony technicznie, powinien dostac szanse w I zespole, moze nie teraz, ale w przyszlym roku. Inne europejskie zespoly maja w swoich...
· do autora... 2011-10-18 16:01:26, autor: zbig
Wszystko ok tylko ,że ....na pierwszym planie zdjęcia to nie Wiktor.A poza tym wszystko ok. Troszkę wstyd ..prawda?