Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Konferencja prasowa po meczu z Silkeborgiem

2011-10-24, autor: SK, DW drukuj stronę

Zapis konferencji prasowej po meczu Velux EHF Champions League z Bjerringbro – Silkeborg. Wypowiedzi trenera Albrektsena, Roberta Arheniusa, Bogdana Wenty i Marcusa Cleverly.

Trener Carsten Albreksten: Gratuluję Kielcom zwycięstwa. Bardzo dobra pierwsza połowa tego zespołu. Przegraliśmy mecz w pierwszych 10 minutach. Tutaj jest świetna atmosfera, która sprzyja gospodarzom. Zagraliśmy ze zbyt małym oporem, jeszcze uczymy się gry w Lidze Mistrzów. Z każdym meczem chcemy się uczyć.

Robert Arhennius: Zaczęliśmy mecz dobrze, ale potem zespół z Kielc odskoczył nam na większy dystans. W drugiej połowie było lepiej, ale to za mało na zespół z Kielc. Macie świetną drużynę i kapitalnych kibiców.

Bogdan Wenta: Wszystko zostało powiedziane odnośnie pierwszej płowy. Zagraliśmy tam dobry moment i mogliśmy odskoczyć. Na początku drugiej połowy parę piłek złapał Landin, jednak w końcówce nadrobiliśmy te gole. Potwierdziło się to co mówiłem przed meczem ze zagrają twardo i szybko. Bardzo dobre zawody w bramce Marcusa, który przyczynił się do zwycięstwa.

Marcus Cleverly: Dzisiaj był to twardy dobry mecz. Zagraliśmy dobrze w pierwszej połowie ale naprawdę dużo pomogli mi obrońcy. Graliśmy dobrze od pierwszych minut i cieszę się z końcowego sukcesu naszej drużyny. Super było kolejny raz zagrać przed świetną kielecką publicznością.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
Brak komentarzy