Ankieta »

Na który wyjazdowy mecz Ligi Mistrzow masz największą ochotę pojechać?
 do Berlina (Niemcy)
 do Czechowa (Rosja)
 do Madrytu (Hiszpania)
 do Veszprem (Węgry)
 do Silkeborga (Dania)

Strzelcy

1. Stojković 113
2. Buntić 77
3. Jurecki 75
4. Tkaczyk 69
5. Tomczak 60

Szmal: Liczy się zwycięstwo i styl gry

2011-10-24, autor: Michał Górski, SK drukuj stronę

„To nie jest tak słaby zespół jak się może wydawać. Silkeborg na własnej hali będzie równorzędnym partnerem dla każdego. Będziemy jechali tam z dużym respektem, ale i z nadzieja na dwa punkty”- mówi po meczu Sławomir Szmal.

VTK: Widać było dziś w Waszej grze większy spokój i swobodę. Chyba to zwycięstwo w Rosji dało Wam "kopa"…

Sławomir Szmal: Graliśmy w Rosji przyzwoite spotkanie. Później jednak przytrafiły się nam błędy i mieliśmy dużo szczęścia, że zdobyliśmy dwa punkty. Sytuacja odwrotna była w Berlinie. Graliśmy naprawdę dobrze, ale po trochu skrzywdzili nas sędziowie. Sami również siebie skrzywdziliśmy. Mogliśmy tam wygrać i tym ważniejsze punkty zdobyliśmy pod Moskwą i dziś z Duńczykami. To nie jest tak słaby zespół jak się może wydawać. Silkeborg na własnej hali będzie równorzędnym partnerem dla każdego. Będziemy jechali tam z dużym respektem, ale i z nadzieja na dwa punkty.

VTK: Na początku drugiej połowy rywal zaczął odrabiać część strat. Wkradło się w Wasze szeregi rozprężenie ?

Sławomir Szmal: Myślę, że nie rozprężenie. Po prostu w pierwszej połowie bramkarze duńskiego zespołu obronili bardzo mało piłek. To było naszą przewagą. W drugiej połowie już z tym elementem było u nich lepiej, co było też widać po wyniku. W pewnym momencie "doszli" nas na 4 bramki.

VTK: Sytuacja w grupie robi się łatwiejsza, a co najważniejsze macie kontakt z czołówką…

Sławomir Szmal: My tak naprawdę nie możemy patrzeć na punkty, my musimy przede wszystkim dobrze grać i wygrywać. Na koniec rundy rewanżowej dopiero będziemy mogli oceniać, gdzie jesteśmy. Teraz przede wszystkim liczą się zwycięstwa i styl gry.

VTK: Teraz krótki odpoczynek i "Święta Wojna" w Płocku…

Sławomir Szmal: Dzisiaj jesteśmy po wygranej w LM, ale już powoli każdemu najbliższy rywal będzie zaprzątał myśli. Chyba każdy cieszy się już na to czwartkowe spotkanie.

Tylko użytkownicy zarejestrowani na forum moga pisać komentarze. Jeśli nie jesteś zalogowany, wykorzystaj formularz z góry strony i zaloguj się. Jeśli zaś nie jesteś jeszcze zarejestrowany i chcesz to zrobić, przejdź do strony rejestracji na forum.
· wyjazd do płocka 2011-10-24 10:58:53, autor: sosna12
ja z innej beczki,mam miejsca na wyjazd do Płocka samochodem osobowyM,info nr.602-897-104